1. Dziś o 15.40 będzie nabożeństwo czerwcowe, a po nim Msza św.

2. Jutro wypada Uroczystość Św. Piotra i Pawła – nasz parafialny odpust. Modlimy się w tym dniu w intencji kościoła i Ojca Świętego, który jest następcą św. Piotra. Słowo Boże podczas Mszy św. przedpołudniowych o 8.00 i 11.00 głosił będzie ks. dr Witold Burda – były wikariusz w Izdebkach. Uroczysta Suma odpustowa o 11.00 będzie jednocześnie Mszą św. jubileuszową z okazji 25-lecia proboszczowania w Izdebkach ks. prał. Józefa Kasperkiewicza. Jeżeli będzie sprzyjająca pogoda po Sumie będzie procesja eucharystyczna wokół kościoła, podczas której adorować będzie Korona Miłosierdzia Bożego. Godzinki przed Prymarią śpiewać będzie róża MB Gromnicznej. O 18.00 będzie Msza św. z nabożeństwem czerwcowym, podczas którego adorować będzie róża MB Częstochowskiej.

3. We wtorek po Mszy św. wieczornej o 18.00 będzie ostatnie nabożeństwo czerwcowe, podczas którego adorować będzie róża MB Siewnej.

4. W środę o 18.00 będzie Nowenna do MB Nieustającej Pomocy, a po niej Msza św.

5. W pierwszy czwartek lipca spowiedź św. od 17.30. O 18.00 Msza św., a po niej Godzina św., podczas której adorować będzie róża MB Bolesnej.

6. W pierwszy piątek przed południem księża odwiedzą z posługą sakramentalną zgłoszonych chorych. Po południu spowiedź św. od 17.00. O 18.00 Msza św., a po niej nabożeństwo pierwszopiątkowe, podczas którego adorować będzie róża MB Różańcowej.

7. W pierwszą sobotę na Mszę św. wieczorną o 18.00 zapraszamy szczególnie wszystkich członków Żywego Różańca. Po Mszy św. będzie nabożeństwo różańcowe, podczas którego adorować będzie róża Ofiarowania NMP. Po nabożeństwie będzie zmiana tajemnic różańcowych.

8. Przyszła niedziela będzie pierwszą niedzielą miesiąca, dlatego będziemy ją przeżywać jako adoracyjną. Godzinki przed Prymarią śpiewać będzie róża MB z Lourdes. Po Prymarii adorować będzie róża św. Piotra i Pawła, po Sumie – róża św. Józefa, a po Mszy św. o 16.00 róża św. Jana z Dukli.

9. O przeprowadzenie porządków i przygotowanie kościoła na niedzielę prosimy parafian z nr od 161-180. „Bóg zapłać” parafianom z nr od 141-160 za przygotowanie kościoła na tę niedzielę.

10. Od wtorku do piątku Msze św. będą odprawiane o 7.00 i 18.00, w sobotę o 18.00.

11. W minionym tygodniu ofiary na spłatę długu złożyli: 200zł – Lubecka Potoczny Jan nr 112, z nr 372, 100zł – Dobosz Marian nr 652. Za te ofiary składamy serdeczne „Bóg zapłać” i prosimy o dalsze ofiary na ten cel.