1. Dziś o godz. 1540 będzie nabożeństwo czerwcowe, a po nim Msza św.

2. W środę przypada Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela

3. W piątek będzie zakończenie roku szkolnego i katechetycznego, ale w tym roku inne niż zwykle. Nie będzie spotkania w szkole, nie będzie gimbusa, ale o godz. 8.30 będzie Msza św., na którą serdecznie zapraszamy dzieci, ich rodziców i nauczycieli, byśmy z Bogiem zakończyli ten rok szkolny. W piątek wieczorem rozpoczniemy rekolekcje jako przygotowanie parafii na Jubileusz 100-lecia  poświęcenia naszego kościoła. Zapraszamy więc wszystkich parafian na Mszę św. o godz. 1800 z pierwszą nauką rekolekcyjną i nabożeństwem czerwcowym. Rekolekcje głosił będzie Ks. Bartosz Rakoczy – wikariusz w Dydni.

4. W sobotę zapraszamy na Msze św. z naukami rekolekcyjnymi rano o godz. 900 oraz wieczorem o godz. 1800.

5. W niedzielę nauki rekolekcyjne będą na wszystkich Mszach św. czyli o 800, 1100, i 1600. Po Mszy św. o godz. 1600 będzie nabożeństwo czerwcowe.

6. O przeprowadzenie porządków i przygotowanie kościoła na niedzielę i odpust św. Piotra i Pawła prosimy na sobotę po południu parafian z nr od 461 – 480. Nie trzeba kupować kwiatów, bo w sobotę do południa dekoratorka będzie dekorować kościół. „Bóg zapłać” parafianom z nr od 441-460 za przygotowanie kościoła na tę niedzielę i za ofiarę 40 zł na prace przy kościele. Przy tej okazji informujemy, że taca z ubiegłej niedzieli na dokończenie prac przy kościele wyniosła 2.460 zł i kwota ta została wpłacona na konto parafialne.

7. Od poniedziałku do czwartku Msza św. będzie tylko wieczorem o godz. 1800, natomiast w piątek Msze św. odprawiane będą rano o godz. 830 oraz wieczorem o godz. 1800, a w sobotę rano o godz. 900 i wieczorem o 1800. Po Mszy św. wieczornej codziennie będzie odprawiane nabożeństwo czerwcowe, do licznego udziału w którym serdecznie zachęcamy.

8. Przypominamy, że w zakrystii nadal można kupić książkę – album o historii naszego kościoła w cenie 30 zł.

9. Przypominamy też, że w przyszłą niedzielę w naszej Ojczyźnie będą wybory prezydenckie. Idźmy jak najliczniej do głosowania, bo wybieramy Prezydenta na 5 lat, ważne jest więc, kto będzie kierował naszą Ojczyzną i jak nas będzie reprezentował na arenie międzynarodowej.