1. Dziś o 15.45 będzie nabożeństwo czerwcowe, a po nim Msza św.

2. W piątek wypada Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela – nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych. W piątek będzie uroczyste zakończenie roku szkolnego i katechetycznego. Msza św. dla dzieci szkół podstawowych i młodzieży gimnazjalnej będzie o 8.30. Wcześniej od 8.00 będzie spowiedź św. Prosimy, by dzieci i młodzież ze środka przyszły prosto do kościoła. Dzieci i młodzież z Dołu i z Góry będzie przewożona gimbusem. Na tę Mszę zapraszamy również nauczycieli i rodziców. Po Mszy św. dzieci i młodzież z Dołu i z Góry będą przewiezione sprzed kościoła do szkół. Wieczorem, pół godziny przed Mszą św. zapraszamy do odmówienia Koronki do Miłosierdzia Bożego. O 18.00 będzie Msza św. z nabożeństwem czerwcowym.

3. Podczas nabożeństw czerwcowych  w tym tygodniu adorować będą następujące róże: poniedziałek – MB Szkaplerznej, wtorek – MB Zielnej, środa – MB Częstochowskiej, czwartek – MB Bolesnej, piątek – MB Siewnej, w sobotę – MB Różańcowej.

4. W przyszłą niedzielę Godzinki przed Prymarią śpiewać będzie róża MB Gromnicznej. O 15.45 będzie nabożeństwo czerwcowe, podczas którego adorować będzie róża Ofiarowania NMP. Po nabożeństwie będzie Msza św.

5. O przeprowadzenie porządków i przygotowanie kościoła na niedzielę prosimy parafian z nr od 461-480. „Bóg zapłać” parafianom z nr od 441-460 za przygotowanie kościoła na tę niedzielę i za ofiarę 90zł na prace przy cmentarzu.

6. Przez cały tydzień, z wyjątkiem piątku, Msze św. będą o 7.00 i 18.00. W piątek rano Msza św. na zakończenie roku szkolnego o 8.30 i wieczorem o 18.00.

7. W minionym tygodniu ofiary na prace na cmentarzu złożyli: 200zł – z nr 389, po 100zł – z nr 114 i Zańko Kazimierz. Za te ofiary składamy serdeczne „Bóg zapłać” i prosimy o dalsze ofiary na ten cel. Przy tej okazji pragniemy poinformować, że taca z ubiegłej niedzieli na spłatę kredytu bankowego wyniosła 2070 zł i została zapłacona kolejna rata w wysokości 2103 zł.

8. We wtorek po Mszy św. i nabożeństwie będzie spotkanie organizacyjne przed wycieczką dla rodziców dzieci kl. III szkół podstawowych.

W najbliższą niedzielę (26.06) o godz. 14.00 w Kolegiacie w Brzozowie sprawowana będzie Msza św. dla uczestników Pieszej Pielgrzymki do Częstochowy, zaś po Mszy św. odbędzie się spotkanie organizacyjne i zapisy.

Firma PASS – POL z siedzibą w Sanoku informuje, iż aktualnie prowadzona jest rekrutacja na wydział montażu oraz wulkanizacji. Firma zachęca do składania podań wszystkie osoby poszukujące zatrudnienia. Szczegółowe informacje umieszczone są  w gablocie.

Urząd Gminy w Nozdrzec informuje, że w dniu 24 czerwca (piątek) 2016 roku z terenu całej gminy Nozdrzec będą odbierane odpady wielkogabarytowe, zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny oraz odpady problemowe.