1. Przypominamy, że dziś po sumie będzie zebranie Rady Parafialnej. O godz. 1600 będzie Msza św. a po niej nabożeństwo czerwcowe, z procesją eucharystyczną wokół kościoła.

2. Podczas procesji eucharystycznych adorować będą następujące róże:

poniedziałek – Św. Rodziny

wtorek – MB Nieustającej Pomocy

środa – MB Częstochowskiej

czwartek – Korona Miłosierdzia Bożego

3. W czwartek będzie zakończenie Oktawy Bożego Ciała. Po Mszy św. wieczornej najpierw będzie poświęcenie wianków, ziół i kwiatów. Następnie będzie nabożeństwo czerwcowe i  procesja eucharystyczna wokół kościoła. Na koniec będzie błogosławieństwo małych dzieci.

4. W piątek przypada Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa, dlatego nie ma postu. Jest to dzień modlitwy o uświęcenie kapłanów. O godz. 1800 będzie Msza św. z nabożeństwem czerwcowym, podczas którego adorować będzie róża MB Zielnej.

5. W sobotę przypada wspomnienie Niepokalanego Serca NMP

6. W przyszłą niedzielę o godz. 1540 będzie nabożeństwo czerwcowe a po nim Msza św.

7. O przeprowadzenie porządków i przygotowanie kościoła na niedzielę prosimy parafian z nr od 441 – 460. „Bóg zapłać” parafianom z nr od 421-440 za przygotowanie kościoła na tę niedzielę i ofiarę 120 zł na prace przy kościele.

8. W poniedziałek, wtorek i piątek Msze św. będzie tylko wieczorem o godz. 1800, w pozostałe dni Msze św. odprawiane będą rano o godz. 700 i wieczorem o godz. 1800.

9. W minionym tygodniu ofiary na prace przy kościele złożyli: po 200 zł – Fijałka Jan nr 587, anonimowa i na konto parafialne Owsiany Tomasz nr 121; 100 zł – Kłap Jolanta. Za te ofiary składamy serdeczne „Bóg zapłać” i prosimy o dalsze ofiary na ten cel.

10. Przypominamy, że w zakrystii można nabyć książkę – album o historii naszego kościoła w cenie 30 zł. Ponieważ ta książka została pomyślana jako pamiątka Jubileuszu 100-lecia poświęcenia kościoła, powinna ona byś w każdym domu naszej parafii.