1. Dziś o 15.45 będzie nabożeństwo czerwcowe, a po nim Msza św. Przypominamy też, że dziś po wszystkich Mszach św. przed kościołem zbierane są do puszek ofiary, które będą przeznaczone na Centrum Opatrzności Bożej w Warszawie.

2. Podczas nabożeństw czerwcowych  w tym tygodniu adorować będą następujące róże: poniedziałek – MB Siewnej, wtorek – MB Bolesnej, środa – MB Różańcowej, czwartek – Niepokalanego Poczęcia NMP, piątek – Ofiarowania NMP, w sobotę – Św. Rodziny.

3. W przyszłą niedzielę Godzinki przed Prymarią śpiewać będzie róża Św. Rodziny. O 15.45 będzie nabożeństwo czerwcowe, podczas którego adorować będzie róża MB Gromnicznej. Po nabożeństwie będzie Msza św. Ponieważ przyszła niedziela będzie drugą niedzielą miesiąca, dlatego taca przeznaczona będzie na spłatę kredytu bankowego.

4. O przeprowadzenie porządków i przygotowanie kościoła na niedzielę prosimy parafian z nr od 421-440. „Bóg zapłać” parafianom z nr od 401-420 za przygotowanie kościoła na tę niedzielę i za ofiarę 70zł na potrzeby kościoła.

5. Przez cały tydzień Msze św. będą o 7.00 i 18.00.

6. W minionym tygodniu ofiarę 200zł na prace na cmentarzu złożono z nr 51. „Bóg zapłać” za tę ofiarę i prosimy o dalsze ofiary na ten cel.