1. Dzisiaj w naszej Archidiecezji w trzech miejscach, m.in. w Przysietnicy, odbywają się święcenia diakonatu, a w najbliższą sobotę w Przemyślu będą święcenia kapłańskie. W dniach nowenny do Ducha Świętego módlmy się za tych, którzy będą przyjmować święcenia, by jak najlepiej przygotowali się do kapłańskiej posługi.

2. W środę, 20 maja przypada rocznica święceń bpa Stanisława Jamrozka – módlmy się w jego intencji.

3. Na nabożeństwach majowych adorować będą następujące róże: poniedziałek – MB z Lourds, wtorek – Zwiastowania Pańskiego, środa – MB Królowej Polski, czwartek – Matki Kościoła, piątek – Niepokalanego Serca NMP, sobota – MB Nieustającej Pomocy.

4. W przyszłą niedzielę obchodzić  będziemy Uroczystości Zesłania Ducha Świętego – Zielone Święta. Niech oznaką tego święta będą przybrane w zielone gałązki nasze domy. Godzinki przed Prymarią śpiewać będzie róża św. Józefa. Od 15.30 będzie nabożeństwo majowe, podczas którego adorować będzie Akcja Katolicka. Po nabożeństwie będzie Msza św.

5. O przeprowadzenie porządków i przygotowanie kościoła na niedziele prosimy parafian z nr. 81 – 100. „Bóg zapłać” parafianom z nr. 61 – 80 za przygotowanie kościoła na tę niedzielę.

6. Od poniedziałku do czwartku Msza św. będzie o 18.00, natomiast w piątek i sobotę Msze św. odprawiane będą rano o 7.00 i 18.00.

7. W minionym tygodniu ofiary na spłatę długu złożyli: za miniony rok 200 zł – Maniawski Bolesław, za obecny rok: 200 zł – Owsiany Józef nr 100, Gwizdała Zofia nr 324, Gładysz Urszula nr 339, z nr. 552 oraz na konto parafialne Owsiany Tomasz nr 121; 100 zł – z nr. 664, anonimowa. „Bóg zapłać” za te ofiary i prosimy o dalsze ofiary na ten cel.