1. Dzisiaj w trzech miejscach naszej Archidiecezji są święcenia diakonatu, natomiast w najbliższą sobotę będą święcenia kapłańskie. W dniach nowenny do Ducha Św. módlmy się za tych, którzy będą przyjmować święcenia, by jak najlepiej przygotowali się do kapłańskiej posługi. Dziś też o godz. 1545 nabożeństwo majowe z nowenną do Ducha Św., a po nim Msza św.

2. W środę przypada święto św. Andrzeja Boboli – Patrona Polski.

3. Jeszcze raz serdecznie zapraszamy do licznego udziału w nabożeństwach majowych połączonych z nowenną do Ducha Św. Na nabożeństwach majowych w tym tygodniu adorować będą następujące róże:

w poniedziałek – MB Częstochowskiej

we wtorek – MB Bolesnej

w środę – MB Różańcowej

w czwartek – Ofiarowania NMP

w piątek – Niepokalanego Poczęcia NMP

w sobotę – Św. Rodziny

4. W najbliższą niedzielę przeżywać będziemy Uroczystość Zesłania Ducha Świętego – Zielone Święta. Niech zewnętrzną oznaką tego święta będą przybrane w zielone gałązki nasze domy. O godz. 1545 będzie nabożeństwo majowe, podczas którego adorować będzie róża św. Jana z Dukli, a po nim Msza Św.

5. O przeprowadzenie porządków i przygotowanie kościoła na niedzielę prosimy parafian z nr od 361-380. „Bóg zapłać” parafianom z nr od 341-360 za przygotowanie kościoła na tę niedzielę i ofiarę 65 zł na potrzeby kościoła.

6. W poniedziałek Msza św. będzie tylko wieczorem o godz. 1800, natomiast w pozostałe dni Msze św. odprawiane będą rano o godz. 700 i wieczorem o godz. 1800 wraz z nabożeństwem majowym.

plakat-2017778