1. Przypominamy, że dziś po wszystkich Mszach św. przed kościołem nasza młodzież gimnazjalna zbiera dobrowolne ofiary na zakup pakietów szczepionek dla dzieci z afrykańskiego państwa Angoli.

2. W środę przypada Święto Katedry Św. Piotra, apostoła. W modlitwie łączymy się w tym dniu w sposób szczególny z następcą Św. Piotra, Ojcem Św. Franciszkiem. O 17.00 będzie Nowenna do MB Nieustającej Pomocy, a po niej Msza św.

3. W Przyszłą niedzielę Godzinki przed Prymarią śpiewać będzie róża MB Bolesnej. Na Sumę zapraszamy szczególnie dzieci z kl. III szkół podstawowych wraz z rodzicami. Na początku Mszy św. będzie obrzęd poświęcenia książeczek do nabożeństwa i wręczenia ich dzieciom. Ponieważ będzie to ostatnia niedziela miesiąca taca będzie przeznaczona na opłacenie kosztów ogrzewania naszego kościoła.

4. O przeprowadzenie porządków i przygotowanie kościoła na niedzielę prosimy parafian z nr od 481-500. „Bóg zapłać” parafianom z nr od 461-480 za przygotowanie kościoła na tę niedzielę i ofiarę 60zł na potrzeby kościoła.

5. Przez cały tydzień Msze św. będą o 7.00 i 17.00.

6. W minionym tygodniu ofiary na prace na cmentarzu złożyli: 200zł – anonimowa, 100zł – z nr 52. Za te ofiary składamy serdeczne „Bóg zapłać” i prosimy o dalsze ofiary na ten cel.

7. Przymiarka alb do I Komunii św. w sobotę o 15.00 – dziewczynki, o 16.00 – chłopcy.