1. Dziś o 15.45 będzie nabożeństwo majowe, a po nim Msza św. Dziś też w naszej Archidiecezji świecenia diakonatu, a w najbliższą sobotę święcenia kapłańskie. W dniach nowenny do Ducha Świętego módlmy się za tych, którzy będą przyjmować świecenia, by jak najlepiej przygotowali się do kapłańskiej posługi.

2. W ostatnich tegorocznych nabożeństwach majowych adorować będą następujące róże: poniedziałek – Niepokalanego Serca NMP, wtorek – MB Nieustającej Pomocy, środa MB Zielnej.

3. W czwartek rozpoczniemy miesiąc czerwiec, w którym czcimy Najświętsze Serce Pana Jezusa. Każdego dnia powszedniego po Mszy św. wieczornej śpiewać będziemy Litanię do Najświętszego Serca Pana Jezusa, a w niedzielę nabożeństwa te będą o 15.45. W pierwszy czwartek spowiedź św. od 17.30, a na nabożeństwie czerwcowym adorować będzie róża MB Częstochowskiej.

4. W pierwszy piątek przed południem księża odwiedzą z posługą sakramentalną zgłoszonych chorych. Po południu spowiedź św. od 17.15. O 18.00 Msza św., a po niej nabożeństwo czerwcowe, podczas którego adorować będzie róża MB Bolesnej.

5. W pierwszą sobotę na Mszę św. wieczorną zapraszamy szczególnie wszystkich członków Żywego Różańca. Po Mszy św. będzie nabożeństwo czerwcowe, podczas którego adorować będzie róża MB Różańcowej, a po nim zmiana tajemnic różańcowych.

6. W najbliższą niedzielę przeżywać będziemy Uroczystość Zesłania Ducha Świętego – Zielone Święta. Niech zewnętrzną oznaką tego święta będą przybrane w zielone gałązki nasze domy. Godzinki przed Prymarią śpiewać będzie róża MB Królowej Polski. Po Prymarii adorować będzie róża św. Piotra i Pawła. Na Sumie będzie Rocznica I Komunii Świętej. O 15.45 będzie nabożeństwo czerwcowe, podczas którego adorować będzie róża św. Józefa, a po nim Msza św.

7. O przeprowadzenie porządków i posprzątanie kościoła na niedzielę prosimy rodziców dzieci rocznicowych. „Bóg zapłać” rodzicom dzieci pierwszokomunijnych za przygotowanie kościoła na tę niedzielę i za dar dla kościoła, którym jest mikser do mikrofonów.

8. Przez cały tydzień, oprócz piątku, Msze św. będą o 7.00 i 18.00. W piątek Msza św. będzie tylko wieczorem o 18.00.

9. „Bóg zapłać” za ofiarę 100zł, którą na prace na cmentarzu złożył Gładysz Jan nr 360. Prosimy o dalsze ofiary na ten cel.

IKomunia