1. Najpierw chcielibyśmy serdecznie podziękować rodzicom dzieci pierwszokomunijnych i rodzicom bierzmowanej młodzieży za przygotowanie otoczenia kościoła i udekorowanie kościoła na wspomniane uroczystości. „Bóg zapłać” również rodzicom dzieci pierwszokomunijnych za dar dla kościoła – nowe banery dekoracji pierwszokomunijnej.

2. Dziś o godz. 15.30 nabożeństwo majowe a po nim Msza św.

3. W poniedziałek, wtorek i we środę przypadają dni modlitw o urodzaje, dlatego w czasie nabożeństw majowych modlić się będziemy o urodzaje i bł. Boże w pracy na roli.

4. We wtorek o godz. 14.00 w kościele będzie pogrzeb zm. Janiny Bobola. O 16.30 będzie spotkane dla dzieci kl. III szkół podstawowych przed rocznicą I Komunii Świętej.

5. W piątek rozpoczniemy Nowennę przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego.

6. W sobotę, 31.05 przypada święto Nawiedzenia NMP.

7. Na nabożeństwach majowych w tym tygodniu adorować będą następujące róże: w poniedziałek – MB Gromnicznej, we wtorek – MB z Lourdes, w środę – Zwiastowania Pańskiego, w czwartek – MB Królowej Polski, w piątek – Niepokalanego Serca NMP, w sobotę – MB Nieustającej Pomocy.

8. W przyszłą niedzielę przypada Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego, Godzinki przed Prymarią śpiewać będzie róża MB Siewnej. Po Prymarii adorować będzie róża św. Piotra i Pawła. Na Sumie będzie rocznica I Komunii Świętej. O godz. 15.30 będzie pierwsze nabożeństwo czerwcowe, podczas którego adorować będzie róża św. Józefa. Po nabożeństwie będzie Msza św. Taca przeznaczona będzie na Sem. Duch. w Przemyślu. W przyszłą niedzielę w naszej Archidiecezji będą święcenia diakonatu.

9. O przeprowadzenie porządków i przygotowanie kościoła na niedzielę prosimy parafian z nr od 421-440.

10. Przez cały ten tydzień, z wyjątkiem środy i soboty, Msza św. będzie wieczorem o 18.00. W środę i sobotę Msze św. będą rano o 7.00 i wieczorem o 18.00.

11. W minionym tygodniu ofiary na dom Przedpogrzebowy złożyli: za ubiegły rok 100 zł – z nr 86, za obecny rok po 200 zł – z nr 212 i z nr 551. Za te ofiary składamy serdeczne „Bóg zapłać: i prosimy o dalsze ofiary na ten cel.

12. W minionym tygodniu został zakupiony nowy żyrandol do kościoła i już jest zawieszony. Stary żyrandol, który był darem śp. Eugeniusza Zająca, będzie odnowiony i zawieszony w sali różańcowej Domu Przedpogrzebowego.