UWAGA Stosując się do nowych przepisów rządowych informujemy, że począwszy od dziś, we Mszy św. w niedziele i święta oraz w dni powszednie, w kościele w Izdebkach może uczestniczyć do 60 osób natomiast w kościele na Rudawcu do 20 osób. Informujemy też, że uczestniczący we Mszy św. zobowiązani są do zasłaniania ust i nosa. Przypominamy też, że sobotnia Msza św. wieczorna odprawiana jest jako niedzielna.

1. Dziś o godz. 1540 będzie nabożeństwo majowe, a po nim Msza św.

2. W poniedziałek, wtorek i środę przypadają dni modlitw o urodzaje (tzw. Dni Krzyżowe), w czasie których modlimy się o urodzaje i bł. Boże w pracy na roli.

3. W środę przypada rocznica święceń biskupich Ks. Bpa Stanisława Jamrozka – pamiętajmy o nim w naszych modlitwach.

4. W czwartek przypada rocznica ingresu Ks. Abpa Adama Szala do Bazyliki Archikatedralnej w Przemyślu – módlmy się w tym dniu w intencji naszego Arcybiskupa Metropolity.

5. W piątek rozpoczniemy nowennę przed Uroczystością Zesłania Dycha Św.

6. W przyszłą niedzielę przeżywać będziemy Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. O godz. 1540 będzie nabożeństwo majowe podczas którego adorować będzie róża MB Szkaplerznej. W naszej Archidiecezji w przyszłą niedzielę będą święcenia diakonatu – otaczajmy modlitwą kandydatów do święceń.

7. O przeprowadzenie porządków i przygotowanie kościoła na niedzielę prosimy parafian z nr od 381-400. „Bóg zapłać” parafianom z nr 361-380 za przygotowanie kościoła na tę niedzielę i ofiarę 180 zł. na prace przy kościele.

8. Przez cały ten tydzień oprócz środy Msza św. będzie tylko wieczorem o godz. 1800, natomiast w środę Msze św. będą rano o godz. 700 i wieczorem o godz. 1800. Codziennie po Mszy św. wieczornej odprawiane jest nabożeństwo majowe, do udziału w którym serdecznie zachęcamy.

9. W minionym tygodniu ofiary na prace przy kościele złożyli: po 200 zł – anonimowa; po 100 zł – Jarosz Krzysztof nr 5A, z nr 114

Za te ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać i prosimy o dalsze ofiary na ten cel.

10. Są jeszcze krawężniki do odkupienia w cenie 5 zł. – jest ich jeszcze ok. 150 szt. Kto więc byłby zainteresowany, prosimy o zabranie tych krawężników w najbliższych dniach, bo wkrótce przystąpimy do zagospodarowywania na nowo placu przy figurze Św. Józefa.