1. Przypominamy, że dziś po wszystkich Mszach św. przed kościołem zbierane są do puszek ofiary, które będą przeznaczone za pośrednictwem „Caritas-Polska” na pomoc poszkodowanym w trzęsieniu ziemi z Nepalu.

2. W poniedziałek, wtorek i środę przypadają dni modlitw o urodzaje (Dni Krzyżowe), dlatego na nabożeństwach majowych będziemy się modlić o urodzaje i Boże błogosławieństwo w pracy na roli.

3. W środę po nabożeństwie majowym w Sali Domu Parafialnego będzie spotkanie członków Parafialnego Oddziału Akcji Katolickiej.

4. W czwartek przypada święto św. Macieja, apostoła.

5. W piątek początek nowenny przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego.

6. W sobotę przypada święto św. Andrzeja Boboli, patrona Polski.

7. Na nabożeństwach majowych adorować będą następujące róże: poniedziałek – MB Siewnej, wtorek – MB Bolesnej, środa – Ofiarowania NMP, czwartek – Niepokalanego Poczęcia NMP, piątek – Świętej Rodziny, sobota – MB Gromnicznej.

8. W przyszłą niedzielę obchodzić będziemy Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. Godzinki przed Prymarią śpiewać będzie róża MB z Lourdes O 15.30 będzie nabożeństwo majowe, podczas którego adorować będzie róża św. Jana z Dukli. Po nabożeństwie będzie Msza św. Taca w przyszłą niedzielę będzie przeznaczona na parafie naszej Archidiecezji szczególnie potrzebujące pomocy.

9. O przeprowadzenie porządków i przygotowanie kościoła na niedzielę prosimy parafian z nr od 61-80. „Bóg zapłać” parafianom z nr od 41-60 za przygotowanie kościoła na tę niedzielę.

10. Przez cały tydzień, z wyjątkiem piątku, Msze św. odprawiane będą o 7.00 i 18.00. W piątek Msza św. będzie o 18.00.

11. W miniony tygodniu ofiary na spłatę długu złożyli: 200zł – z nr 541, 100zł – Owsiany Edward nr 201. „Bóg zapłać” za te ofiary i prosimy o dalsze ofiary na ten cel.