1. We wtorek, 11.02., przypada wspomnienie NMP z Lourdes i Światowy Dzień Chorego. Jest to dzień modlitw w intencji chorych, a zarazem szczególna okazja do okazania im chrześcijańskiej miłości. W Brzozowie w kościele o godz. 10.00 będzie rejonowa uroczystość dla chorych, na którą serdecznie zaprasza ks. Dziekan chorych z naszej parafii. We wtorek również przypada 421 rocznica powstania naszej parafii – módlmy się w intencji naszej wspólnoty parafialnej.

2. W środę o godz. 17.00 będzie Nowenna do MB Nieustającej Pomocy, a po niej Msza św.

3. W czwartek, na Mszę św. wieczorną o godz. 17.00, zapraszamy szczególnie młodzież gimnazjalną klas III. Po Mszy św. będzie spotkanie formacyjne w Sali Domu Parafialnego w ramach przygotowania do sakramentu bierzmowania.

4. W piątek, 14.02., przypada święto świętych Cyryla i Metodego, patronów Europy. W piątek wypada też rocznica śmierci Służebnicy Bożej Anny Jenke – wiernej świeckiej, nauczycielki z Jarosławia – módlmy się o jej rychłą beatyfikację.

5. W przyszła niedzielę Godzinki przed Prymarią śpiewać będzie róża MB Różańcowej. Na Sumę zapraszamy szczególnie dzieci klas II szkół podstawowych wraz z rodzicami, bowiem na początku Mszy św. będzie obrzęd poświęcenia książeczek do nabożeństwa i wręczenia ich dzieciom.

6. O przeprowadzenie porządków i przygotowanie kościoła na niedzielę prosimy parafian z rej. nr. 141 – 160. „Bóg zapłać” parafianom z rej. nr. 121 – 140 za przygotowania kościoła na tę niedzielę i za ofiarę 70 zł na potrzeby kościoła.

7. W poniedziałek i piątek Msze św. będą rano o 7.00 i wieczorem o 17.00, w pozostałe dni tylko wieczorem o godz. 17.00.

8. W minionym tygodniu ofiary na tegoroczne prace parafialne złożyli: po 200 zł – Friedek Robert nr 392a, z nr. 404, Góralewicz Adam, Romanik Józef, anonimowa; po 100 zł – Telega Andrzej, Gładysz Zenon, z nr. 113, Potoczna Mieczysława nr 128, Potoczna Genowefa nr 133, z nr. 137, Owsiany Jan nr 144, Szerszeń Stanisław nr 241, z nr. 243, z nr. 338, Fil Władysława nr 381, Szerszeń Roman nr 386, Gądek Piotr, Owsiany Zbigniew nr 406, Greczner Artur, Szawan Helena i Jan, Maniawska Jadwiga, Czopor Michał, Kaszowska Stefania nr 514, Skubisz Grzegorz, Bobola Sywester, Orłowska Janina i Stanisław; po 50 zł – Helon Zbigniew nr 475 oraz 200 zł na rok 2014 – Skupień Jan. Za wszystkie te ofiary składamy serdeczne „Bóg zapłać’ i prosimy o składanie ofiar jeszcze za ubiegły rok, jak również za obecny. Radnych parafialnych prosimy, by już w tym tygodniu zakończyli zbiórkę w rejonach i przynieśli listy.