1. W poniedziałek po Mszy św. wieczornej będzie spotkanie Stowarzyszenia Trzeźwościowego „Iskierka Nadziei”.

2. W środę, 11.02, przypada wspomnienie NMP z Lourdes i Światowy Dzień Chorego. Jest to dzień modlitwy w intencji chorych z zarazem szczególna okazja do okazania im chrześcijańskiej miłości. W Brzozowie w kościele o godz. 10.00 będzie rejonowa uroczystość dla chorych na którą ks. dziekan serdecznie zaprasza również chorych z naszej parafii. W tym dniu przypada też 422 rocznica powstania naszej parafii. O godz. 17.00 będzie Nowenna do MB Nieustającej Pomocy, a po niej Msza św. Po Mszy św. w Sali parafialnej będzie spotkanie członków Parafialnego Oddziału Akcji Katolickiej.

3. W sobotę przypada Święto św. Cyryla, mnicha i Metodego, biskupa – patronów Europy. Będzie to również rocznica śmierci Służebnicy Bożej Anny Jenke – wiernej świeckiej, nauczycielki z Jarosławia – módlmy się o jej rychłą beatyfikację.

4. W przyszłą niedzielę Godzinki przed Prymarią śpiewać będzie róża MB Królowej Polski.

5. O przeprowadzenie porządków i przygotowanie kościoła na niedzielę prosimy parafian z nr 481-500, „Bóg zapłać” parafianom z nr od 461-480 za przygotowanie kościoła na tę niedzielę i ofiarę 40 zł na potrzeby kościoła.

6. Przez  cały tydzień Msze św. odprawiane będą rano o 7.00 oraz wieczorem o 17.00.

7. W minionym tygodniu ofiary na spłatę długu złożyli: 700zł – anonimowa, 200zł – Lubecka Zofia nr 150, z nr 196, z nr 339a, Owsiany Stanisław nr 654, 100zł – Baran Janina nr 92, Gładysz Jan nr 159 oraz 200zł za ubiegły rok – Duda Wanda. Za te ofiary składamy serdeczne „Bóg zapłać” i prosimy o dalsze ofiary na ten cel.

chory