1. Jutro, wspomnienie MB z Lourdes. Jest to 425 rocznica powstania naszej parafii i Światowy Dzień Chorego. Ks. Dziekan zaprasza wszystkich chorych rejonu brzozowskiego do Brzozowa, gdzie o godz. 1000 będzie odprawiana uroczysta Msza św. pod przewodnictwem Ks. dra Marka Machały z udzieleniem Sakramentu Chorych. Po Mszy św. będzie adoracja Najśw. Sakramentu i błogosławieństwo ludzi chorych. Ks. Dziekan zaprasza na to spotkanie zarówno indywidualnych chorych, jak również podopiecznych Środowiskowego Domu Samopomocy im. Anny w Izdebkach. My zapraszamy na Mszę św. wieczorną o godz. 1700, podczas której modlić się będziemy w intencji chorych i w intencji chorych i w intencji naszej parafii.

2. W środę o godz. 1700 będzie Nowenna do MB Nieustającej Pomocy, a po niej Msza św. Po Mszy św. w Sali Parafialnej spotkanie członków Parafialnego Oddziału Akcji Katolickiej.

3. O przeprowadzenie porządków i przygotowanie kościoła niedzielę prosimy parafian z nr od 441-460. „Bóg zapłać” parafianom z nr. od 421-440 za przygotowanie kościoła na sobotę i niedzielę oraz za ofiarę 50 zł na potrzeby kościoła.

4. Od poniedziałku do piątku Msze św. odprawiane będą rano o godz. 700 i wieczorem o godz. 1700, natomiast w sobotę Msza św. będzie tylko wieczorem o godz. 1700.

5. W minionym tygodniu ofiary na prace przy kościele złożyli: 500 zł – anonimowa; po 200 zł – Bulanda Dariusz, Sidor Maria nr 676. Za te ofiary składamy serdeczne „Bóg zapłać” i prosimy o dalsze ofiary na ten cel. Przy tej okazji pragniemy poinformować, że do tej pory złożono zaledwie 51 ofiar: 500 zł – 1; 300 zł – 1; po 200 zł – 19; 150 zł – 1; po 100 zł – 26; po 50 zł – 2. Do końca lutego mają już być wykonane konfesjonały i w marcu będą montowane w kościele. Po świętach wielkanocnych będą montowane płaskorzeźby św. Faustyny i św. Jana Pawła II. Dlatego bardzo prosimy o przyśpieszenie składanych ofiar, bo będą potrzebne pieniądze na zapłacenie wykonanych prac.