1. We wtorek przypada wspomnienie MB z Lourdes. Jest to 427 rocznica powstania naszej parafii i Światowy Dzień Chorego. Ks. Dziekan zaprasza wszystkich chorych rejonu brzozowskiego do Brzozowa, gdzie o godz. 1000 będzie odprawiana uroczysta Msza św. pod przewodnictwem diecezjalnego duszpasterza chorych Ks. Marcina Hunię z udzieleniem Sakramentu Chorych. Po Mszy św. będzie adoracja Najśw. Sakramentu i błogosławieństwo ludzi chorych. Ks. Dziekan zaprasza na to spotkanie zarówno indywidualnych chorych, jak również podopiecznych Środowiskowego Domu Samopomocy im. Anny w Izdebkach. My zapraszamy na Mszę św. wieczorną o godz. 1700, podczas której modlić się będziemy w intencji chorych i w intencji naszej parafii.

2. W środę o godz. 1700 będzie Nowenna do MB Nieustającej Pomocy, a po niej Msza św.

3. W piątek przypada święto Św. Cyryla, mnicha i Metodego, biskupa – patronów Europy. W piątek przypada też rocznica śmierci Służebnicy Bożej Anny Jenke, wiernej świeckiej, nauczycielki z Jarosławia – módlmy się o jej beatyfikację

4. O przeprowadzenie porządków i przygotowanie kościoła niedzielę prosimy parafian z nr od 101-120. „Bóg zapłać” parafianom z nr. od 81-100 za przygotowanie kościoła na sobotę i niedzielę oraz za ofiarę 170 zł na potrzeby kościoła.

5. Przez cały ten tydzień Msza św. będzie odprawiana tylko wieczorem o godz. 1700.

6. W minionym tygodniu ofiary na prace przy kościele złożyli: 600 zł – anonimowa na konto parafialne; 200 zł –nr 239; po 100 zł – z nr 623 i z nr 530 Za te ofiary składamy serdeczne „Bóg zapłać” i prosimy o dalsze ofiary na ten cel.