1. W poniedziałek przypada liturgiczne wspomnienie św. Agaty – po Mszy św. wieczornej poświęcenie chleba, wody i soli.

2. W środę o godz. 17.00 będzie nowenna do MB Nieustającej Pomocy, a po niej Msza św. Po Mszy św. w Sali Parafialnej będzie spotkanie członków POAK.

3. W przyszła niedzielę, 11.02. przypada wspomnienie MB z Lourds, Światowy Dzień Chorego i dzień modlitw za Ojczyznę. Jest to również 425 rocznica powstania naszej parafii. Wszystkie te intencje będą treścią naszej modlitwy na nabożeństwie po Sumie, w czasie którego adorować będzie róża św. Józefa. Ponieważ będzie to druga niedziela miesiąca, taca przeznaczona będzie na remont kaplicy cmentarnej.

4. O przeprowadzenie porządków i przygotowanie kościoła na niedzielę prosimy parafian z nr. 81-100. „Bóg zapłać” parafianom z nr. 61-80 za przygotowanie kościoła na tę niedzielę i ofiarę 110 zł na remont kaplicy cmentarnej.

5. Przez cały ten tydzień, oprócz soboty, Msze św. odprawiane będą rano o 7.00 i wieczorem o 17.00. W sobotę tylko wieczorem o 17.00.

6. „Bóg zapłać” za ofiarę 100 zł, która na remont kaplicy cmentarnej złożył Fil Bolesław nr 263. Prosimy o dalsze ofiary na ten cel.