1. Dziś o 15.00 Gorzkie Żale z rekolekcyjnym kazaniem pasyjnym, a po nich Msza św.

2. W poniedziałek o 7.30 spowiedź św. dla ludzi chorych i starszych, a o 8.00 Msza św. z nauką rekolekcyjną dla nich oraz udzieleniem Sakramentu Chorych. O 8.20 w budynku Gimnazjum rozpocznie się rekolekcyjne spotkanie dla dzieci szkół podstawowych i młodzieży gimnazjalnej. Gimbus odwiezie dzieci i po Mszy św. odwiezie do domu. Prosi się o przyniesienie ze sobą obuwia zmiennego. Wieczorem o 18.00 będzie Msza św. z nauką rekolekcyjną dla wszystkich, a po niej nauka stanowa dla żon i matek.

3. We wtorek o 8.00 Msza św. z nauką rekolekcyjną dla wszystkich. Od 9.00-10.00 będzie spowiedź św. O 10.00 w kościele będzie spotkanie rekolekcyjne dla dzieci szkół podstawowych i młodzieży gimnazjalnej. Gimbus dowiezie dzieci do kościoła. O 11.00-12.00 dalszy ciąg spowiedzi św. Po południu spowiedź św. będzie od 15.00-17.45 z półgodzinną przerwą od 16.30-17.00. Zachęcamy wszystkich parafian do skorzystania ze spowiedzi św. w tym dniu, by można było przyjąć Komunię św. w dzień odpustu Zwiastowania Pańskiego. O 18.00 będzie Msza św. z nauką rekolekcyjną dla wszystkich.

4. W środę przypada Uroczystość Zwiastowania Pańskiego – nasz parafialny odpust. Na Prymarii i na Sumie Kazania odpustowe głosił będzie ks. Rekolekcjonista. Po Sumie będzie wystawienie Najświętszego Sakramentu podczas którego adorować będzie róża Zwiastowania Pańskiego. Jeżeli będzie łada pogoda, to będzie również procesja eucharystyczna wokół kościoła. Wieczorem Msza św. będzie o 17.00. Dzieci ze szkół podstawowych i młodzież gimnazjalna będą mieli dzień wolny – zapraszamy wszystkich na Sumę. Uroczystość Zwiastowania pańskiego to również Dzień Świętości życia, w którym modlimy się o poszanowanie ludzkiego życia od chwili poczęcia aż do naturalnej śmierci.

5. W piątek o 17.30 nabożeństwo Drogi Krzyżowej, a po niej Msza św.

6. Najbliższa niedziela jest Niedzielą Męki Pańskiej czyli Niedzielą Palmową. Godzinki przed Prymarią śpiewać będzie róża MB Zielnej. O 15.00 będą Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym, podczas których adorować będzie róża MB Częstochowskiej. Po Gorzkich Żalach będzie Msza św. Ponieważ będzie to ostatnia niedziela miesiąca taca przeznaczona będzie na opłacenie kosztów ogrzewania kościoła.

7. O przeprowadzenie porządków i przygotowanie kościoła na niedzielę prosimy parafian z nr 606-625, „Bóg zapłać” parafianom z nr od 584-605 za przygotowanie kościoła na tę niedzielę i ofiarę zł na potrzeby kościoła.

8. W piątek Msza św. będzie tylko wieczorem o 18.00, w czwartek i sobotę o 7.00 oraz wieczorem o 18.00.

9. W minionym tygodniu ofiary na spłatę długu złożyli: 200zł – z nr 219, 100zł – Owsiany Zdzisław nr 447, z nr 594, Fijałka Bolesław nr 601. Za te ofiary składamy serdeczne „Bóg zapłać” i prosimy o dalsze ofiary na ten cel.

10. Na światło i kwiaty do Bożego Grobu ofiary złożyły następujące róże: 140zł-Niepokalanego Poczęcia NMP, 100- MB z Lourdes, MB Zielnej, 70zł-Zwiastowania Pańskiego. Za te ofiary składamy serdeczne „Bóg zapłać” i prosimy o dalsze ofiary na ten cel.

11. W piątek rozpocznie się w Brzozowie SMAP, które trwać będzie do Niedzieli Palmowej. Centralna Msza św. w Niedzielę Palmową na brzozowskim rynku o 11.00.

12. W zakrystii można nabyć świece wielkanocne wpłacając ofiarę 7zł na biedne dzieci.

13. Ponieważ w pierwszy piątek kwietnia wypadnie Wielki Piątek, dlatego odwiedziny chorych będą w najbliższy piątek przed południem. Prosimy również zgłosić tych parafian, którzy chcieliby skorzystać z posługi sakramentalnej przed świętami, a nie korzystają z niej w pierwsze piątki miesiąca.

14. Przypominamy, że w nocy z soboty na niedzielę będzie zmiana czasu będziemy spać godzinę krócej, a nabożeństwa niedzielne będą już na nowy czas.

smap_plakat