1. Dziś o godzinie 15.15 Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym, a po nich Masz św.

2. Wprawdzie zmiana czasu będzie z soboty na niedziele, ale ze względu na rekolekcje parafialne spowiedzi w dekanacie, Msza św. wieczorna będzie o godz.18.00począwszy od jutra.

3. Jutro przypada Uroczystość św. Józefa – Oblubieńca NMP. To dzień szczególnej modlitwy za ojców. Jest to także dzień imienin ks. Abp seniora Józefa Michalika oraz Ojca św. Seniora Benedykta XVI- solenizantów polecamy w modlitwie. O modlitwę prosi również wszystkich parafian Ks. Proboszcza w dniu jego imienin. Zapraszamy w tym dniu na Mszę św. wieczorną o godz. 18.00, podczas której modlić się będziemy we wszystkich wspomnianych wyżej intencjach.

4. W środę rozpoczniemy zarówno szkolne jak i parafialne rekolekcje wielkopostne, które poprowadzi oficjał Sądu Metropolitalnego ks. dr Piotr Baraniewicz. W środę o godz. 10.45 konferencja dla dzieci klas od 0-6 obu szkół podstawowych, o 11.30 wspólne nabożeństwo dla dzieci i młodzieży dla klas VII i Gimnazjum, 12.00 konferencja dla klas VII i Gimnazjum. O godz. 18.00 Msza św. z nauką ogólną, a po Mszy św. nauka rekolekcyjna dla rodziców.  Taki sam układ spotkań rekolekcyjnych będzie również w czwartek i piątek.

5. W czwartek o godz. 8.00 i 18.00 Msze św. z nauką ogólną. Po Mszy św. Wieczornej nauka rekolekcyjna dla rodziców.

6. W piątek rano o godz. 8.00 Msza św. z nauką dla chorych i starszych z sakramentem namaszczenia chorych. O godz. 17.30 Droga Krzyżowa, a po niej Msza św. z nauką na zakończenie rekolekcji.

7. W sobotę w naszej parafii  będzie wielkopostna spowiedź św. Przed południem będzie  ona od godz. 10.00 – 12.00. Po południu spowiedź św. będzie  w godz. od 14.30- 17.30 z półgodzinna przerwą od godziny 16.00  – 16.30. Prosimy by wszyscy parafianie skorzystali ze spowiedzi św. w tym dniu, wolnym od szkoły i pracy.

8. Najbliższa niedziela będzie Niedzielą Meki Pańskiej czyli Niedzielą Palmową.  O godz. 15.15 będą Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym podczas których adorować będzie róża M. B. Królowej Polski. Ponieważ będzie to ostatnia niedziela miesiąca taca przeznaczona będzie na opłacenie kosztów ogrzewania naszego Kościoła. Na sumie będzie obrzęd poświęcenia palm.

9. O przeprowadzenie porządków i przygotowanie kościoła na niedziele prosimy parafian z nr od 201-220.  Bóg zapłać parafianom z nr od 181-200 za przygotowanie kościoła na tę niedzielę i za ofiarę 20 zł na potrzeby kościoła.

10. Od poniedziałku do środy Msza św. będzie tylko wieczorem o godz. 18.00, w czwartek i piątek Msze św. będą odprawiane będą rano o godz. 8.00 i wieczorem o godz. 18.00, w sobotę rano o godz. 7.00 i wieczorem o godz. 18.00.

11. Na światło i kwiaty Bożego Grobu ofiary złożyły róże:

120 zł – M. B. Gromnicznej, Zwiastowania Pańskiego

100zł –M. B. Zielnej

20 zł – anonimowa

Za wszystkie te ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać i prosimy o dalsze ofiary na ten cel.

Bóg zapłać również za ofiarę 100 zł, którą na remont kaplicy cmentarnej złożyła Dobosz Genowefa nr. 373

12. W zakrystii można jeszcze nabyć świece wielkanocne, wpłacając ofiarę przynajmniej 7 zł na pomoc biednym dzieciom.

13. Pielgrzymka do Gietrzwałdu.