1. Dziś o 15.00 będą Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym, a po nich Msza św.

2. W środę 0 17.00 będzie Nowenna do MB Nieustającej Pomocy, a po niej Msza św.

3. W piątek o 16.30 będzie nabożeństwo Drogi Krzyżowej, a po niej Msza św.

4. W sobotę 19.03 przypada Uroczystość św. Józefa – modlimy się w intencji mężów i ojców. Jest to też dzień imienin emerytowanego Ojca Świętego Benedykta XVI i Ks. Abpa Metropolity Józefa Michalika – prosimy Pana Boga o potrzebne łaski dla nich w pełnieniu apostolskiego posługiwania w Kościele. O modlitwę prosi również wszystkich parafian Ks. Proboszcz w dniu Jego imienin. W sobotę będzie też w naszej parafii spowiedź św. Przed południem trwać ona będzie od 9.00-12.00 z półgodzinną przerwą od 10.30-11.00. Po południu spowiedź św. trwać będzie od 14.00-17.00 z półgodzinną przerwą od 15.30-16.00. Prosimy, by wszyscy parafianie skorzystali ze spowiedzi św. w tym dniu, jest to bowiem dzień wolny i czas dogodny.

5. Najbliższa niedziela jest Niedzielą Męki Pańskiej czyli Niedzielą Palmową. Godzinki przed Prymarią śpiewać będzie róża Zwiastowania Pańskiego. Poświęcenie palm będzie na wszystkich Mszach św. O 15.00 będą Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym, podczas których adorować będzie Akcja Katolicka.

6. O przeprowadzenie porządków i przygotowanie kościoła na niedzielę prosimy parafian z nr od 221-240. „Bóg zapłać” parafianom z nr od 201-220 za przygotowanie kościoła na tę niedzielę i za ofiarę 125zł na spłatę kredytu.

7. Przez cały tydzień Msze św. odprawiane będą o 7.00 i 17.00. Ze względu na spowiedź św. w naszym dekanacie niektóre intencje mszalne zostały przeniesione w wieczora na rano.

8. Na światło i kwiaty do Bożego Grobu ofiary złożyły następujące róże: 150zł-św. Jana z Dukli i Niepokalanego Poczęcia NMP 110zł-MB Zielnej po 100zł-MB z Lourdes, MB Królowej Polski, MB Siewnej, Zwiastowania Pańskiego. Za te ofiary składamy serdeczne „Bóg zapłać” i prosimy o dalsze ofiary na ten cel. „Bóg zapłać” również za ofiarę 100zł, którą na spłatę kredytu złożył Tadeusz Fil nr 326a oraz za ofiarę anonimową 200zł.

9. W zakrystii można nabywać świece wielkanocne wpłacając ofiarę przynajmniej 7zł na pomoc biednym dzieciom.