1. Dziś o 15.30 nabożeństwo czerwcowe, a po nim Msza św. Przypominamy, że dziś po wszystkich Mszach św. przed kościołem jest zbiórka do puszek na pomoc powodzianom.

2. Jutro w poniedziałek, przypada drugi dzień Zielonych Świąt – Święto NMP Matki Kościoła. Chociaż jest to dzień pracy i nauki w szkole, zachęcamy do świętowania i do jak najliczniejszego udziału we Mszach św., które będą odprawiane rano o godz. 9.00 i Msza św. wieczorna o godz. 18.00 połączona z nabożeństwem czerwcowym, podczas którego adorować będzie róża Ofiarowania NMP. Godzinki przed Mszą św. o godz. 9.00 śpiewać będzie róża MB Różańcowej.

3. Na nabożeństwach czerwcowych w tym tygodniu adorować będą następujące róże: we wtorek – Niepokalanego Poczęcia NMP, w środę – Św. Rodziny, w czwartek – MB Gromnicznej, w piątek – MB z Lourdes, w sobotę – Zwiastowania Pańskiego.

4. W przyszłą niedzielę przypada Uroczystość Trójcy Przenajświętszej. Przypominamy, że wtedy kończy się okres spowiedzi wielkanocnej. Godzinki przed Prymarią śpiewać będzie róża Ofiarowania NMP. O godz. 15.30 będzie nabożeństwo czerwcowe, podczas którego adorować będzie róża św. Józefa. Po nabożeństwie Msza św.

5. O przeprowadzenie porządków i przygotowanie kościoła na niedzielę prosimy parafian z nr od 461-480. „Bóg zapłać” parafianom z nr od 441-460 za przygotowanie kościoła na tę niedzielę i za ofiarę na potrzeby kościoła.

6. Przez cały ten tydzień, z wyjątkiem poniedziałku, Msze św. będą rano o 7.00 i wieczorem o 18.00.

7. W minionym tygodniu ofiary na dom Przedpogrzebowy złożyli: za ubiegły rok – 200 zł z nr 204, za obecny rok – po 200 zł – Owsiany Józef nr 100, z nr 390, Bulanda Krystyna, z nr 573, Sidor Maria nr 676 oraz na konto parafialne Telega Stanisław nr 93, 100 zł – Ogrodnik Piotr nr 423a. Za te ofiary składamy serdeczne „Bóg zapłać: i prosimy o dalsze ofiary na ten cel.