1. Dziś o 15.30 będzie nabożeństwo majowe, a po nim Msza św.

2. Jutro, w poniedziałek, przypada drugi dzień Zielonych Świat – święto NMP Matki Kościoła. Chociaż jest to dzień pracy i nauki w szkole, zachęcamy do świętowania i do jak najliczniejszego udziału w Mszach św., które będą odprawiane rano o 9.00 i wieczorem o 18.00 z nabożeństwem majowym, podczas którego adorować będzie róża MB Szkaplerznej. Godzinki przed Mszą św. o 9.00 śpiewać będzie róża Zwiastowania Pańskiego.

3. Na nabożeństwach majowych w tym tygodniu adorować będą następujące róże: wtorek-MB Zielnej, środa-MB Częstochowskiej, czwartek-MB Siewnej, piątek-MB Bolesnej.

4. W sobotę w naszej parafii będzie Bierzmowanie młodzieży gimnazjalnej kl. III. Szafarzem Sakramentu Bierzmowania będzie ks. bp Adam Szal. O 17.30 będzie nabożeństwo majowe, podczas którego adorować będzie róża MB Różańcowej. O 18.00 będzie Mszą św. Koncelebrowana pod przewodnictwem ks. Biskupa. Prosimy o liczby udział w tej uroczystości krewnych młodzieży bierzmowanej i parafian. Spowiedź św. dla młodzieży bierzmowanej, krewnych i świadków bierzmowania będzie w piątek o 17.00.

5. W przyszłą niedzielę przypada Uroczystości Trójcy Przenajświętszej. Przypominamy, że wtedy kończy się okres spowiedzi wielkanocnej. Godzinki przed Prymaria śpiewać będzie róża MB Królowej Polski. O 15.30 będzie ostatnie nabożeństwo majowe, podczas którego adorować będzie róża Ofiarowania NMP. Po nabożeństwie będzie Msza św.

6. O przeprowadzenie porządków i przygotowanie kościoła na uroczystość Bierzmowania i niedzielę prosimy rodziców bierzmowanej młodzieży. „Bóg zapłać” parafianom z nr od 81-100 za przygotowanie kościoła na te niedzielę.

7. Od wtorku do soboty, oprócz środy, Msze św. będą odprawiane rano o 7.00 i wieczorem o 18.00. W środę Msza św. będzie wieczorem o 18.00.

8. W minionym tygodniu ofiary na spłatę długu złożyli: po 200zł-Lubecka Bożena nr 433a, Kopacki Mieczysław, po 100zł-z nr 120, z nr 165. Za te ofiary składamy serdeczne „Bóg zapłać” i prosimy o dalsze ofiary na ten cel.

9. Przypominamy, że dziś w naszej Ojczyźnie przeprowadzana jest II tura wyborów prezydenckich. Idźmy do głosowania, bo wybieramy prezydenta na 5 lat, ważne jest więc, kto będzie kierował naszą Ojczyzną i jak nas będzie reprezentował.