1. Na wstępie składamy serdeczne „Bóg zapłać” parafianom, którzy przywieźli choinki, Panu Kościelnemu, dzieciom i młodzieży, którzy pod kierunkiem Ks. Pawła wykonali szopkę i ustroili choinki oraz przygotowali jasełka. „Bóg zapłać” również tym parafianom, którzy wykonali wystrój świąteczny kościoła. Serdeczne „Bóg zapłać” naszemu chórowi parafialnemu za uświetnienie dni świątecznych pięknym śpiewem kolęd.

2. Przypominamy, że dziś o godz. 1400 w naszym kościele będą przedstawiane jasełka, na które wszystkich parafian serdecznie zapraszamy. W przerwie jasełek będą zbierane dobrowolne ofiary.

3. W środę o godz. 1700 będzie Nowenna do MB Nieustającej Pomocy, a po niej Msza św. Po Mszy św. w Sali Parafialnej będzie spotkanie członków Parafialnego Oddziału Akcji Katolickiej.

4. W przyszłą niedzielę przeżywać będziemy święto Chrztu Pańskiego i niedzielę adoracyjną. Po Prymarii adorować będzie róża MB Nieustającej Pomocy, po Sumie – róża Niepokalanego Serca NMP, a po Mszy św. o godz. 1600 – róża MB Częstochowskiej. Ponieważ przyszła niedziela będzie drugą niedzielą miesiąca, dlatego taca przeznaczona będzie na tegoroczne prace przy kościele. W przyszłą kończy się w liturgii okres Bożego Narodzenia, chociaż kolędy będziemy śpiewać tradycyjnie do 2 lutego.

5. O przeprowadzenie porządków i przygotowanie kościoła na niedzielę prosimy parafian z nr od 341-360. „Bóg zapłać” parafianom z nr. od 321-340 za przygotowanie kościoła na tę niedzielę i ofiarę 50 zł na potrzeby kościoła.

6. Przez cały ten tydzień Msza św. będzie tylko wieczorem o godz. 1700.

7. W minionym tygodniu ofiary na prace przy kościele złożyli: po 200 zł: na konto parafialne – Gładysz Zofia nr 85 i anonimowa; po 100 zł – z nr 71, Serafin Eugeniusz, z nr 212, Szerszeń Stanisław nr 214. Za te ofiary składamy serdeczne „Bóg zapłać” i prosimy o dalsze ofiary na ten cel.

8. Księża wikariusze wczoraj zakończyli tegoroczną wizytę duszpasterską – kolędę i składają serdeczne „Bóg zapłać” za życzliwe przyjmowanie ich w gościnność. „Bóg zapłać” za złożone już ofiary kolędowe i za te, które będą złożone w najbliższym czasie.