1. Przypominamy, że dziś kończy się okres Komunii św. wielkanocnej. O godz. 1540 będzie nabożeństwo czerwcowe, a po nim Msza św.

2. We czwartek przypada Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa – Boże Ciało. Msze św. będą w porządku niedzielnym. Po Sumie będzie procesja eucharystyczna do 4 ołtarzy, które tym roku będą wykonane przy ogrodzeniu kościoła i procesja będzie tylko wokół kościoła, a to ze względu na obowiązujące przepisy epidemiczne. Pierwszy ołtarz wykonają członkowie Akcji Katolickiej. Drugi ołtarz wykonają członkinie Róż żeńskich, a trzeci członkowie Róż męskich. Czwarty ołtarz wykonają członkowie OSP w Izdebkach. Na Sumę na Boże Ciało zapraszamy Straż Pożarną ze sztandarem i prosimy o obsługę procesji. Na tę procesję, jak również na procesje w czasie Oktawy zapraszamy też dzieci przedszkolne do niesienia poduszek i do dzwonienia, dziewczynki z kl. III i IV do sypania kwiatów, a dziewczęta ze szkół podstawowych, i średnich do noszenia obrazów. W czasie procesji po Sumie adorować będzie Korona Miłosierdzia Bożego, natomiast po Mszy św. o godz. 1600 róża Św. Rodziny.

3. W piątek nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych. Dyspensy udzielił Ks. Abp Adam Szal. Podczas nabożeństwa i procesji eucharystycznej adorować będzie róża MB Gromnicznej.

4. W sobotę na nabożeństwie czerwcowym i procesji eucharystycznej adorować będzie róża Zwiastowania Pańskiego.

5. W przyszłą niedzielę po sumie będzie procesja eucharystyczna wokół kościoła, podczas której adorować będzie róża MB Królowej Polski. O godz. 1600 będzie msza św. z nabożeństwem czerwcowym i procesją eucharystyczną wokół kościoła, podczas których adorować będzie róża Św. Jana z Dukli. Ponieważ będzie to druga niedziela miesiąca, taca przeznaczona będzie na zakończenie prac przy kościele.

6. O przeprowadzenie porządków i przygotowanie kościoła na niedzielę prosimy parafian z nr od 421-440. „Bóg zapłać” parafianom z nr od 401-420 za przygotowanie Kościoła na tę niedzielę i za ofiarę 60 zł na prace przy kościele.

7. Przez cały ten tydzień z wyjątkiem czwartku i piątku , Msza św. będzie tylko wieczorem o godz. 1800 z nabożeństwem czerwcowym. W czwartek na Boże Ciało porządek niedzielny, a w piątek Msze św. będą rano o godz. 700 oraz wieczorem o godz. 1800.

8. W minionym tygodniu ofiary na prace przy kościele złożyli: 200 zł – Organ Jan nr 12; po 100 zł – z nr 61 i anonimowa. Za te ofiary składamy serdeczne „Bóg zapłać” i prosimy o dalsze ofiary na ten cel.

9. Przypominamy, że w zakrystii można nabyć książkę-album o historii naszego kościoła w cenie 30 zł.

10. W przyszłą niedzielę po sumie będzie zebranie Rady Parafialnej. Ponieważ omawiane będzie przygotowanie do Jubileuszu, prosimy wszystkich radnych o niezawodne przybycie.