1. Niedziela Chrystusa Króla to ostatnia niedziela roku liturgicznego przed Adwentem.

2. W środę o 17.00 będzie nowenna do MB Nieustającej Pomocy, a po niej Msza św.

3. W przyszłą niedzielę rozpoczyna się w Kościele Adwent, czas, który ma nas przygotować na święta Bożego Narodzenia i do naszego spotkania z Bogiem w wieczności. Będzie to jednocześnie początek nowego roku kościelnego, który będziemy przeżywać pod hasłem: „Nowe życie w Chrystusie”. Godzinki przed Prymarią śpiewać będzie róża Ofiarowania NMP. Taca będzie przeznaczona na opłacenie kosztów ogrzewania naszego kościoła.

4. O przeprowadzenie porządków i przygotowanie kościoła na niedzielę prosimy parafian z nr od 584-605. „Bóg zapłać” parafianom z nr od 561-583 za przygotowanie kościoła na tę niedzielę.

5. Przez cały tydzień Msze św. będą o 7.00 i 17.00.

6. W minionym tygodniu ofiary na spłatę długu złożyli: po 200zł – z nr 293, z nr 309, z nr 344, Cieśla Stanisław, z nr 390, z nr 390a, Skórski Stefan, Olejko Józef, Baran Krzysztof nr 683, anonimowa, po 100zł – z nr 37, Gładysz Aniela nr 113, z nr 338, z nr 619, z nr 647 oraz na konto parafialne Jarosz Krzysztof nr 5a. Za te ofiary składamy serdeczne „Bóg zapłać” i prosimy o dalsze ofiary na ten cel. Dzięki tym ofiarom został już spłacony całkowicie dług Firmie P. Franciszka Oleszko. Pozostał więc jeszcze do spłacenia kredyt bankowy. Już o tym wiele razy informowaliśmy, ale jeszcze raz przypominamy, że aby zapłacić za wykonane prace za otrzymaną dotację, rok temu został zaciągnięty kredyt w wysokości 110000zł na 5 lat, z możliwością szybszego jego spłacenia. Przez ten miniony rok zostało spłaconych 15 rat na sumę 27495zł – pozostało więc do spłaty 82505zł. Teraz więc wszystkie pieniądze z ofiar będą wpłacane do banku na spłatę kredytu, dlatego jeszcze raz prosimy tych parafian, którzy do tej pory nie wpłacili żadnej ofiary lub niepełną, o składanie tych ofiar, bo wtedy ten kredyt będzie szybciej spłacony.

7. Nadal jeszcze można składać kartki wypominkowe wraz z ofiarą w zakrystii, ale będzie to już ostatni tydzień tej modlitwy. W zakrystii można też nabywać opłatki składając dobrowolną ofiarę.

8. W zakrystii od przyszłej niedzieli będzie można nabywać świece Wigilijnego Dzieła pomocy Dzieciom wpłacając ofiarę przynajmniej 5zł na pomoc biednym dzieciom.