1. Niedziela Chrystusa Króla to ostatnia niedziela roku liturgicznego przed Adwentem. Dziś tez zakończenie Nadzwyczajnego Jubileuszu Miłosierdzia.

2. W środę o 17.00 będzie Nowenna do MB Nieustającej Pomocy, a po niej Msza św.

3. W przyszłą niedzielę rozpoczyna się w Kościele Adwent, czas, który ma nas przygotować na Święta Bożego Narodzenia i do naszego spotkania z Bogiem w wieczności. Będzie to jednocześnie początek nowego roku kościelnego, który będziemy przeżywać pod hasłem: „Idźcie i głoście”. Godzinki przed Prymarią śpiewać będzie róża MB Siewnej. Taca w przyszłą niedzielę będzie już przeznaczona na opłacenie kosztów ogrzewania naszego kościoła.

4. O przeprowadzenie porządków i przygotowanie kościoła na niedzielę prosimy parafian z nr od 221-240. „Bóg zapłać” parafianom z nr od 201-220 za przygotowanie kościoła na tę niedzielę i ofiarę 50zł na ogrzewanie kościoła.

5. Przez cały tydzień, z wyjątkiem piątku, Msze św. odprawiane będą o 7.00 i 17.00. W piątek Msza św. będzie tylko wieczorem o 17.00.

6. W minionym tygodniu ofiary na prace na cmentarzu złożyli: po 200zł – Szerszeń Mieczysław nr 154a, Szerszeń Mariusz nr 195, z nr 283a, Baran Józef nr 340a, z nr 609, z nr 630, Sidor Czesław, po 100zł – z nr 165, z nr 219, Czopor Janusz, Dymnicki Bolesław, z nr 655, 50zł – rodzina Ciebierów z Dębicy. Za te ofiary składamy serdeczne „Bóg zapłać” i prosimy o dalsze ofiary na ten cel. Przy tej okazji pragniemy poinformować, że taca z ubiegłej niedzieli na spłatę kredytu wyniosła 2034 zł, a ponieważ doszły pieniądze na konto parafialne z dopłat rolniczych, zostały zapłacone kolejne raty w wysokości 5399 zł.

7. Nadal jeszcze można składać kartki wypominkowe wraz z ofiarą w zakrystii, ale będzie to już ostatni tydzień tej modlitwy.

8. Począwszy od przyszłej niedzieli w zakrystii będzie można nabywać świece Wigilijnego Dzieła Pomocy dzieciom wpłacając ofiarę przynajmniej 5zł na pomoc biednym dzieciom.

9. Pan Organista będzie roznosił opłatki w sobotę w godz. 8.00 – 18.00 zaczynając od nr 385.