1. W czwartek ostatni dzień roku 2015. Po Mszy św. wieczornej o 17.00 będzie nabożeństwo, podczas którego będziemy dziękować Bogu za miniony rok, przepraszać za popełnione zło i prosić o bł. Boże w Nowym Roku 2016. Zapraszamy wszystkich parafian do udziału w tej modlitwie, byśmy z Bogiem mogli zakończyć ten rok. Na nabożeństwie adorować będzie Korona Miłosierdzia Bożego.

2. W piątek przypada Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi – Nowy rok, dzień modlitwy o pokój na świecie. Godzinki przed Prymarią śpiewać będzie róża MB Nieustającej Pomocy. Po Sumie będzie wystawienie Najświętszego Sakramentu i krótkie nabożeństwo, podczas którego adorować będzie róża św. Józefa. Msze św. będą tak jak w każdą niedzielę.

3. W pierwszą sobotę przed południem księża odwiedzą z posługą sakramentalną zgłoszonych chorych. O 17.00 będzie Msza św., na którą serdecznie zapraszamy wszystkich członków Żywego Różańca. Po Mszy św. będzie nabożeństwo różańcowe, podczas którego adorować będzie róża MB Gromnicznej. Po nabożeństwie zmiana tajemnic różańcowych.

4. Przyszła niedziela będzie pierwszą niedzielą miesiąca, dlatego będziemy ją przeżywać jako adoracyjną. Godzinki przed Prymarią śpiewać będzie róża św. Piotra i Pawła. Po Prymarii adorować będzie róża MB z Lourdes, po Sumie – róża Zwiastowania Pańskiego po Mszy św. o 16.00 – róża MB Królowej Polski. Gościć będziemy kleryka z Brzozowa, który odczyta podziękowanie z Sem. Duch. z Przemyśla i zbierze tacę na potrzeby Seminarium.

5. O przeprowadzenie porządków i przygotowanie kościoła na niedzielę prosimy parafian z nr od 1-20. „Bóg zapłać” parafianom z nr od 666-683 za przygotowanie kościoła na tę niedzielę i za ofiarę 55zł na potrzeby kościoła.

6. W poniedziałek i sobotę Msze św. będą o 7.00 i 17.00, we wtorek i środę Msza św. będzie tylko o 7.00, w czwartek Msza św. bedzie tylko wieczorem o 17.00.

7. W minionym tygodniu ofiary na spłatę kredytu złożyli: po 200zł – z nr 246, Lubecki Eugeniusz nr 329, Katarzyna i Piotr Dyrda, po 100zł – Zubel Czesław nr 37, Gładysz Zenon. Za te ofiary składamy serdeczne „Bóg zapłać” i prosimy o dalsze ofiary na ten cel.

8. W poniedziałek rozpoczniemy tegoroczną wizytę duszpasterską – Kolędę. Ks. Paweł Ostafiński w poniedziałek nie będzie chodził po kolędzie, a we wtorek rozpocznie kolędę od nr 1 o 9.00-20.00, a w środę dalej za numerami też od 9.00-20.00. Ks. Proboszcz w poniedziałek i wtorek będzie chodził po kolędzie na Rudawcu, a w środę rozpocznie kolędę od nr 261 o 9.00-20.00. Ks. Paweł Pietryka w poniedziałek rozpocznie kolędę o 9.00 od nr 437 i potem dalej za numerami pod Obarzym i w stronę Pałacu. W poniedziałek wtorek i środę kolęda będzie od 9.00-20.00, w czwartek kolędy nie będzie. Prosimy, by w miarę możliwości w czasie kolędy wszyscy domownicy byli w domu. Z okazji kolędy parafianie tradycyjnie składają ofiarę, która jest częścią wynagrodzenia dla księży za pracę przez cały rok. Prosimy, by ofiary te parafianie składali na tacę w kopertach z napisem „kolęda”. W czasie kolędy w domu można składać ofiary na spłatę kredytu.

9. W przyszłą niedzielę nasz chór parafialny będzie przeżywał Jubileusz XX-lecia działalności. Będzie śpiewał na Sumie o 11.00, a po Sumie odbędzie się uroczysty koncert jubileuszowy, na który serdecznie wszystkich parafian zapraszamy.