1. Dziś rozpoczyna się IV Tydzień Wychowania, który w tym roku przebiegać będzie pod hasłem: „Prawda fundamentem wychowania”. Każdego dnia tego tygodnia zapraszamy dzieci, młodzież, rodziców i nauczycieli na Mszę św. wieczorną. Kulminacją tego Tygodnia będzie czwartkowa Uroczystość Św. Stanisława Kostki – Patrona Polski i Patrona dzieci i młodzieży, na którą serdecznie wszystkich zapraszamy.

2. W środę o godz. 18.00 będzie Nowenna do MB Nieustającej Pomocy, a po niej Msza św. Po Mszy św.

3. W przyszłą niedzielę obchodzić będziemy dzień środków społecznego przekazu. Naszą modlitwą obejmujemy wszystkich pracowników mediów. Godzinki przed Prymarią śpiewać będzie róża MB Bolesnej. Taca przeznaczona będzie na katolickie archidiecezjalne radio „FARA”.

4. O przeprowadzenie porządków i przygotowanie kościoła na niedzielę prosimy parafian z nr 61-80, „Bóg zapłać” parafianom z nr od 41-60 za przygotowanie kościoła na niedzielę.

5. W poniedziałek, wtorek, środę i sobotę Msze św. będą rano o godz. 7.00 i wieczorem o godz. 18.00, w czwartek i piątek Msza św. będzie wieczorem o 18.00.

6. W minionym tygodniu ofiary na Dom Przedpogrzebowy złożyli:, po 200zł – Gładysz Maciej nr 5, z nr 55, Skrabala Józef nr 200, Gładysz Franciszek nr 261, Owsiana Aleksandra nr 297, Chryń Dariusz nr 358, Maniawska Jadwiga nr495, z nr 535, z nr 672, po 100zł – z nr 321, z nr 339, Barć Czesław, z nr 577, 85zł – parafianie z nr od 41-60

7.W przyszłą niedzielę po Sumie w Sali Domu Parafialnego będzie zebranie Rady Parafialnej. Ponieważ omawiane będą ważne sprawy parafialne, prosimy wszystkich radnych o niezawodne przybycie.

8.27 września, w sobotę odbędzie się Archidiecezjalna Pielgrzymka Róż Żywego Różańca do Dukli, której hasło tegoroczne brzmi: „Ze św. Janem z Dukli wierzymy w Syna Bożego”. Przez najbliższe 10 dni prosimy siostry różańcowe i braci o zapisywanie się w zakrystii na tę pielgrzymkę. W środę, 24 września, podane zostaną dokładne informacje o wyjeździe.

plakat_makulatura_duzy

OSP Izdebki, 17.09.2014 r.