1. Przypominamy, że dziś po wszystkich Maszach św. przed kościołem zbierane będą do puszek ofiary, które będą przeznaczone na pomoc siostrom zakonnym klauzurowym, czyli tym, które nigdy nie wychodzą poza mury klasztoru i zajmują się tylko pracą i modlitwą.

2. W środę przypada liturgiczne wspomnienie Św. Agaty. O godz. 1700 będzie Nowenna do MB Nieustającej Pomocy, a po niej Msza św. Po Mszy św. będzie poświęcenie chleba, wody i soli. Następnie w Sali parafialnej będzie spotkanie członków Parafialnego Oddziału Akcji Katolickiej

3. W pierwszy czwartek spowiedź od godz. 1630. O godz. 1700 Msza św., a po niej Godzina św., podczas której adoruje róża MB Zielnej

4. W pierwszy piątek przed południem księża odwiedzą z posługą sakramentalną zgłoszonych chorych. O godz. 1600 spowiedź św., a o godz. 1700 Msza św. z nabożeństwem pierwszopiątkowym, podczas którego adorować będzie róża MB Częstochowskiej.

5. Ponieważ przyszła niedziela będzie drugą niedzielą miesiąca, taca przeznaczona będzie na tegoroczne prace przy kościele.

6. O przeprowadzenie porządków i przygotowanie kościoła na niedzielę prosimy parafian z nr od 81-100. „Bóg zapłać” parafianom z nr. od 61-80 za przygotowanie kościoła na niedzielę oraz za ofiarę 90 zł na potrzeby kościoła.

7. Od poniedziałku do piątki Msze św. odprawiane będą tylko wieczorem o godz. 1700 natomiast w sobotę Msze św. będą rano o godz. 700 oraz wieczorem o godz. 1700.

8. W minionym tygodniu ofiary na prace przy kościele złożyli: po 200 zł: z nr 279, z nr 373, z nr 570A. Za te ofiary składamy serdeczne „Bóg zapłać” i prosimy o dalsze ofiary na ten cel.