1. W środę o godz. 17 będzie Nowenna do MB Nieustającej Pomocy, a po niej Msza św.

2. W piątek i sobotę będziemy przygotowywać się do niedzielnej uroczystości wprowadzenie relikwii Św. Bpa Józefa Sebastiana Pelczara. W tych dniach zapraszamy na Msze św. wieczorne o godz. 17.00,podczas których okolicznościowe kazania głosił będzie ks. Bartosz Rakoczy, wikariusz w Dydni.

3. W sobotę rozpoczyna się Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan. Kto w czasie jego trwania będzie uczestniczył w jakimś nabożeństwie z modlitwą o jedność i weźmie udział w zakończeniu Tygodnia, może zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.

4. W przyszła niedzielę przypada dzień wspomnienia Św. Bpa Józefa Sebastiana Pelczara. Na sumie przeżywać będziemy uroczystość wprowadzenia relikwii. Mszy św. przewodniczył będzie Ks. Abp Józef Michalik, który wygłosi okolicznościowe kazanie i poświęci obraz Św. Bpa Józefa Sebastiana Pelczara.

5. O przeprowadzenie porządków i przygotowanie kościoła na niedzielę prosimy parafian z rej. 21 – 40. „Bóg zapłać” parafianom z rej. 1 – 20 za przygotowanie kościoła na tę niedzielę.

6. Przez cały ten tydzień Msza św. będzie wieczorem o godz. 17.00.

7. W minionym tygodniu ofiary na prace przy kościele złożyli: po 200 zł: nr 590a, Helon Augustyn i Beata, anonimowa; po 100 zł: Organ Jan nr 44, nr 261, nr 323, nr 433a, Czopor Janusz, nr 675. Za te ofiary składamy serdeczne „Bóg zapłać” i prosimy o dalsze ofiary na ten cel.

8. W sobotę zakończyliśmy tegoroczną wizytę duszpasterską – kolędę. Składamy serdeczne „Bóg zapłać” za życzliwe przyjmowanie nas i gościnność. „Bóg zapłać” również za złożone ofiary kolędowe i za te, które będą złożone w najbliższym czasie. Jako dar kolędowy każdy z księży ofiarował po 500 zł na tegoroczne prace przy kościele.