1. Serdeczne „Bóg zapłać” Księżom wikariuszom i tym parafianom, którzy pomogli wykonać Boży Grób.

2. Przypominamy, że dziś nie będzie Mszy św. popołudniowej. Rozpoczynamy dziś tzw. „biały tydzień” – Oktawę Wielkanocy, która jest przedłużeniem świętowania pamiątki Zmartwychwstania Pana Jezusa na cały tydzień, dlatego w piątek nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

3. W środę o godz. 1800 będzie nowenna do MB Nieustającej Pomocy, a po niej Msza św.

4. Przyszła niedziela będzie Niedzielą Miłosierdzia Bożego, która rozpoczyna Tydzień Miłosierdzia. Po Sumie będzie krótkie nabożeństwo, podczas którego adorować będzie Korona Miłosierdzia Bożego.

5. O przeprowadzenie porządków i przygotowanie kościoła na niedzielę prosimy parafian z nr od 281 – 300. „Bóg zapłać” parafianom z nr od 261-280 za przygotowanie kościoła na święta i ofiarę 110 zł na prace przy kościele.

6. Przez cały ten tydzień Msza św. odprawiana będzie tylko wieczorem o godz. 18.00. Przypominamy, że przynajmniej do Niedzieli Miłosierdzia Bożego, czyli 19 kwietnia włącznie obowiązuje przepis o obecności tylko 5 osób na Mszy św.