1. W związku z wprowadzeniem ograniczeń epidemiologicznych 1 osoba na  15 m2, informujemy, że w Mszach Świętych w niedziele i święta oraz w dni powszednie może uczestniczyć:  w kościele w Izdebkach do 60 osób, a w kościele na Rudawcu do 25 osób. Równocześnie przypominamy o obowiązku zasłaniania ust i nosa.

2. W nawiązaniu do przepisów liturgicznych i uchwały Konferencji Episkopatu Polski z dnia 1 grudnia 1983 r., w celu umożliwienia jak największej liczbie wiernych uczestnictwo w niedzielnej Mszy św. od najbliższej soboty 14 listopada Msza św. o godz. 17.00 (do odwołania) w Izdebkach Mszą św. niedzielną (formularz Mszy z niedzieli, Chwała i Wierzę, czytania z niedzieli lub ze święta nakazanego, obowiązek wygłoszenia homilii).

3. Od przyszłej niedzieli tj. 15 listopada, (do odwołania, Msze św. będą o godz. 8.00, 9.30, 11.00 i 15.00.

4. W środę, 11 listopada,  przypada Święto Niepodległości naszej Ojczyzny. Msze św. o godz. 7.00 i 17.00. Po Mszy św. wieczornej wystawienie Najświętszego Sakramentu i modlitwa w intencji Ojczyzny.

5. W tym tygodniu wypominki będą przez cały tydzień z wyjątkiem środy o godz. 16.40

6. Bardzo serdecznie dziękujemy za posprzątanie kościoła i złożoną ofiarę na potrzeby parafii – Bóg zapłać! O przeprowadzenie porządków prosimy parafian z nr od 181 – 200. Również dziękujemy za wszelką pomoc okazaną parafii w tych trudnych czasach.

7. Bardzo prosimy o stosowania się do zaleceń władz cywilnych.