1. W związku ze zbliżającą się Uroczystością Wszystkich Świętych i Dnia Zadusznego zachęcamy do korzystania ze spowiedzi św. Spowiadamy codziennie od godz. 17.30.

2. W środę o godz. 17.00 wystawienie i adoracja Najświętszego Sakramentu, a o godz. 17.30 różaniec. Po Mszy św. spotkanie z kandydatami do bierzmowania z klasy 7.

3. W sobotę – 30 października – prosimy, aby wszystkie dzieci, które uczęszczały na nabożeństwa różańcowe i zbierały obrazki, przyniosły plansze podpisane imieniem, nazwiskiem i klasą.

4. Za tydzień o poprowadzenie różańca prosimy różę Matki Bożej Gromnicznej.

5. Również w przyszłą niedzielę zakończenie nabożeństw różańcowych

6. Na stoliku wyłożone są kartki wspominkowe i skrzyneczka na ich składanie. Za zmarłych polecanych w wypominkach będziemy modlić się w wyznaczone dni.

7. Dziękujemy za posprzątanie kościoła i złożoną ofiarę – Bóg zapłać! O przeprowadzenie porządków prosimy parafian z nr 441 -460.