1. Przypominamy, że nabożeństwa różańcowe są odprawiane w dni powszednie o godz. 16.30 przed Mszą św., a w niedziele o godz. 15.00.

2. Składka z dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na WSD w Przemyślu.

3. Z racji, że zbliżamy się do okresu grzewczego, bardzo prosimy, w miarę możliwości, o finansowe wsparcie parafii na ten cel. Można także wpłacać ofiary na konto parafii. W tym celu na stoliku wyłożone są blankiety wpłaty. Równocześnie bardzo serdecznie dziękujemy za dotychczasowe wsparcie – Bóg zapłać!

4. W środę wspomnienie Matki Bożej Różańcowej.

5. W przyszłą niedzielę będziemy przeżywali XX Dzień Papieski pod hasłem „Totus Tuus”. Po Mszach św. zbiórka ofiar na Fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia.

6. Dziękujemy za posprzątanie kościoła i kwiaty – Bóg zapłać! O przeprowadzenie porządków prosimy parafian z nr 81 – 100.

7. O poprowadzenie różańca prosimy przed Mszą św. o godz. 11.00 różę Matki Bożej Bolesnej, a o godz. 15.00 Parafialny Oddział Akcji Katolickiej.