1. W środę adoracja Najświętszego Sakramentu i nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. W trakcie adoracji zapraszamy do spowiedzi.

2. Również w środę na Msze św. zapraszamy ministrantów i kandydatów na ministrantów, w tym z klasy III szkoły podstawowej.

3. W czwartek na godz. 18.30 zapraszamy na spotkanie naszą scholę parafialną.

4. W piątek początek nabożeństw różańcowych. Do modlitwy różańcowej zachęcamy wszystkich parafian, a szczególnie dzieci przygotowujące się do I Komunii Świętej i młodzież do bierzmowania. Podobnie jak w ubiegłym roku, tak i w tym na pierwszym nabożeństwie dzieci otrzymają plansze na które będą mogły wklejać obrazki. Nabożeństwa różańcowe będą odprawiane w dni powszednie o godz. 17.30 przed Mszą św., a w niedziele o godz. 15.30.

5. W pierwszy piątek przed południem odwiedziny chorych. Po południu spowiedź św. od godz. 1600.

6. W pierwszą sobotę zapraszamy na ostatnie już w tym roku nabożeństwo fatimskie, które rozpocznie się o godz. 18.00 Mszą Świętą.

7. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 11.00 zmiana tajemnic różańcowych, a o poprowadzenie różańca prosimy różę Zwiastowania Pańskiego.

8. Na nabożeństwo różańcowe o godz. 15.30 i Msze św. zapraszamy dzieci z klasy III, które otrzymają różańce.

9. Dziękujemy za posprzątanie kościoła i złożoną ofiarę – Bóg zapłać! Dziękujemy za ofiarę Rodzinie z numeru domu 571a. O przeprowadzenie porządków prosimy parafian z nr 361 -380.

10. Informujemy, że 4 października o godz. 19.00 w sali katechetycznej rozpocznie się kurs przedmałżeński dla młodzieży maturalnej i pracującej.