1. Dzisiaj niedziela środków społecznego przekazu – modlimy się za pracowników mediów, szczególnie katolickich, a taca przeznaczona jest na Archidiecezjalne Radio FARA.

2. W środę zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu i nowennę do MB Nieustającej Pomocy.

3. O poprowadzenie modlitwy różańcowe w przyszłą niedzielę prosimy różę Matki Bożej Gromnicznej.

4. W związku z tym, że na Pielgrzymkę Róż Żywego Różańca zapisało się kilka osób, wspólnego wyjazdu nie będzie.

5. Dziękujemy za posprzątanie kościoła i złożoną ofiarę – Bóg zapłać!  O przeprowadzenie porządków w sobotę prosimy parafian z nr od 341 – 360.

6. Przypominamy, że na stoliku obok prasy został  wystawiony koszyk, do którego prosimy wrzucać kartki z imieniem, nazwiskiem i numerem domu kandydatów proponowanych do Rady Parafialnej.

7. Pan Sołtys zaprasza na zebranie wiejskie, które odbędzie się w Szkole Podstawowej w Izdebkach  21 września o godz. 19.00.