1. Dzisiejszą Niedzielą Misyjną rozpoczynamy Tydzień Misyjny. Modlitwą i ofiarą wspomagamy misjonarzy, pamiętając szczególnie o tych, którzy pochodzą z naszej diecezji. Dzisiejsza taca przeznaczona jest na misje.

2. W imieniu dzieci i młodzieży, korzystających ze wsparcia Fundacji „Dzieło Nowego Tysiąclecia”, dziękujemy za złożoną ofiarę w wysokości 1970 zł.

3. W środę o godz. 17.00 wystawienie i adoracja Najświętszego Sakramentu, a o godz. 17.30 różaniec. Po Mszy św. spotkanie z kandydatami do bierzmowania z klasy 6.

4. W przyszłą niedzielę tacę będzie przeznaczona na ogrzewanie kościoła.

5. Za tydzień o poprowadzenie różańca prosimy różę Świętej Rodziny.

6. W związku z tym, że zbliżamy się do Uroczystości Wszystkich Świętych, bardzo prosimy o zrobienie porządków na cmentarzach znajdujących się na terenie parafii. Równocześnie prosimy o niewrzucanie do kontenerów odpadów naturalnych takich jak liście, trawa, korzenie przerośnięte ziemią itp.

7. Dziękujemy za posprzątanie kościoła i złożoną ofiarę – Bóg zapłać! O przeprowadzenie porządków prosimy parafian z nr 421 -440.