1. Dzisiaj rocznica święceń biskupich abpa Józefa Michalika. Modlimy się w jego intencji. Również dziś w całej Polsce przeżywamy XXII Dzień Papieski pod hasłem: „Blask Prawdy”. Bóg zapłać Akcji Katolickiej za okolicznościową dekorację. Przed kościołem kwesta do puszek przeznaczona na ubogą, zdolną młodzież. Za tydzień Niedziela Misyjna. Składka na misje.

2. W tym tygodniu w liturgii Kościoła wspominamy: w poniedziałek (17.10.) św. Ignacego Antiocheńskiego, we wtorek (18.10.) św. Łukasza – modlimy się w intencji służby zdrowia, w czwartek (20.10.) św. Jana Kantego, w sobotę (22.10.) św. Jana Pawła II. Z tej racji po Mszy świętej w sobotę ucałowanie relikwii świętego i modlitwy przez jego wstawiennictwo.

3. W sobotę (22.10.) Pielgrzymka Dzieła Pomocy Powołaniom do Archikatedry w Przemyślu. Rozpoczęcie o godz. 930.

4. Msze święte w ciągu tygodnia o godz. 700 i 1800. Serdecznie zapraszamy. W Rudawcu Msza święta a po niej Różaniec we wtorek o godz. 1600.

5. W miesiącu październiku modlimy się wspólnie na Różańcu przed wystawionym Najświętszym Sakramentem. Nabożeństwa różańcowe w naszym kościele odprawiane są w dni powszednie o godz. 1730, a w niedziele o godz. 1530. Zachęcamy do licznego udziału. W tym tygodniu o poprowadzenie modlitw prosimy:

- w poniedziałek      – Akcję Katolicką

- we wtorek               – Oddział Przedszkolny i klasę „O”

- w środę                   – klasę VII

- w czwartek                         – ministrantów

- w piątek                  – scholę

- w sobotę                 – klasę VIII

6. W środę adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 1700, później nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy i Różaniec.

7. Bóg zapłać za pełniony dyżur w naszym kościele, kwiaty, złożoną ofiarę. O podjęcie zobowiązań w naszej świątyni w tym tygodniu prosimy parafian od nr 161 do 180.

8. O poprowadzenie modlitwy różańcowej w przyszłą niedzielę prosimy Różę Matki Bożej Gromnicznej.

9. W tym tygodniu odbędą się następujące spotkania formacyjne:

- w środę (19.10.) kandydaci do bierzmowania z klasy VII,

- w czwartek (20.10.) zbiórka dla ministrantów,

- w piątek (21.10.) próba scholi,

- w sobotę (15.10.) kandydaci do sakramentu bierzmowania z klasy VIII.

10. W związku ze zbliżającą się Uroczystością Wszystkich Świętych bardzo prosimy o zrobienie porządków na cmentarzach znajdujących się na terenie parafii. Równocześnie prosimy o niewrzucanie do kontenerów odpadów naturalnych (liści, trawy, ziemi). Przygotowujemy się do likwidacji kontenerów a śmiecie trzeba zabierać do domów.

11. Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy dobrej, niedzieli przeżywanej w pokoju serc i spokojnego tygodnia pracy.