1. W środę święto Narodzenia NMP – Matki Bożej Siewnej. Na zakończenie Mszy św. błogosławieństwo ziarna na zasiew. O godz. 17.00 adoracja Najświętszego Sakramentu i nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

2. Również w środę na godzinę 19.00 zapraszamy na spotkanie Radę Parafialną z Izdebek i Rudawca.

3. W piątek na Mszę św. i spotkanie organizacyjne zapraszamy rodziców dzieci pierwszokomunijnych.

4. W przyszłą niedzielę o poprowadzenie różańca prosimy różę Niepokalanego Poczęcia NMP.

5. Bardzo serdecznie dziękujemy Kołom Gospodyń Wiejskich z Izdebek i Rudawca oraz Strażakom z OSP w Rudawcu za pięknie wykonane wieńce i reprezentowanie naszej parafii podczas XXXVIII Dożynek Diecezjalnych w Jaśliskach – Bóg zapłać! Dziękujemy za pomoc finansową okazywaną parafii.  Dziękujemy za posprzątanie kościoła i złożoną ofiarę. O posprzątanie kościoła prosimy rodziny od nr 301 do 320.