1. Dzisiaj po Mszy świętej adoracja Najświętszego Sakramentu, a po sumie zmiana tajemnic różańcowych.

2. W tym tygodniu w czwartek (08.09.) obchodzimy święto Narodzenia Najświętszej Maryi Panny, w tradycji zwane: Matki Bożej Siewnej. Podczas Mszy świętej o godz. 18.00 pobłogosławimy ziarno na zasiew. W Rudawcu błogosławieństwo ziarna w przyszłą niedzielę podczas Mszy świętej.

3. W środę od godz. 17.00 adoracja Najświętszego Sakramentu, Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy i Msza św. Po Mszy świętej w salce odbędzie się spotkanie Akcji Katolickiej.

4. O poprowadzenie modlitwy różańcowej w przyszłą niedzielę prosimy Różę Matki Bożej Różańcowej.

5. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła w minionym tygodniu, za złożone ofiary. O podjęcie dyżuru sprzątającego w tym tygodniu prosimy parafian od nr 41 do 60.

6. Zapowiedzi przedślubne: Marcin Buczkowicz z Izdebek i Ewelina Sadowska ze Zmiennicy, zapowiedź II.

7. Pan Sołtys zawiadamia, że inkaso III raty podatku i opłaty śmieciowej odbierane będą od 5 do 15 września w dni robocze w biurze sołtysa w godz. od 800 do 1200. W każdy wtorek i czwartek również w godzinach popołudniowych od 1600 do 1800. W sobotę 10 września w terenie: od godz. 800 do 930 Izdebki-Rzeki u Pana Józefa Fal, od godz. 930 do 1200 Izdebki-Góra w sklepie pod lasem. Zaś dnia 15 września o godz. 1930 odbędzie się zebranie mieszkańców sołectwa Izdebki, którego tematem będzie fundusz sołecki na rok 2023.

8. Wszystkim parafianom i gościom życzymy dobrego niedzielnego wypoczynku i spokojnego tygodnia pracy.

9. W minionym tygodniu z naszej wspólnoty odeszli: Andrzej Kaszowski z Rudawca i Adolf Oleszko z Izdebek. W ich intencji: Wieczne odpoczywanie…