1. W środę rozpoczęcie roku szkolnego 2021/2022. Na Mszę św. o godz. 9.00 zapraszamy uczniów, rodziców i pracowników szkoły. O godz. 17.00 adoracja Najświętszego Sakramentu i nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

2. Również w środę po Mszy św. spotkanie Parafialnego Oddziału Akcji Katolickiej.

3. W czwartek po Mszy św. wystawienie Najświętszego Sakramentu i nabożeństwo pierwszoczwartkowe.

4. W piątek spowiedź rano i popołudniu od godz. 17.15. W godzinach rannych odwiedzimy chorych. W związku z tym, że ks. Bartosz przejmuje posługę wobec chorych po ks. Grzegorzu, a nie zna jeszcze parafii prosimy o cierpliwe oczekiwanie na jego przybycie.

5. W sobotę zapraszamy na nabożeństwo fatimskie, które rozpocznie się Mszą św.

6. W przyszłą niedzielę na Mszy  św. o godz. 11.00 będziemy dziękowali Bogu za tegoroczne plony. Po Mszy św. dziękczynna procesja z Najświętszym Sakramentem i wieńcami dożynkowymi wokół kościoła. Prosimy dzieci do sypania kwiatów i dzwonienia, a Strażaków do niesienia baldachimu. Po zakończonej procesji zmiana tajemnic różańcowych. O poprowadzenie różańca prosimy różę Ofiarowania NMP.

7. Dziękujemy za pomoc finansową okazywaną parafii.  Dziękujemy za posprzątanie kościoła i złożoną ofiarę. O posprzątanie kościoła prosimy rodziny od nr 281 do 300.