1. W środę zapraszamy na adoracje Najświętszego Sakramentu, która rozpocznie się o godz. 17.00 i zakończy nowenną do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

2. O poprowadzenie różańca w przyszłą niedzielę przed Mszą św. o godz. 11.00 prosimy różę Matki Bożej Królowej Polski.

3. Dziękujemy za posprzątanie kościoła i złożoną ofiarę. O posprzątanie kościoła prosimy rodziny od nr 141 do 160.

4. W ostatnich dniach zwrócili się do nas o pomoc Rodzice bardzo ciężko chorego Kubusia z Bliznego. W najbliższa niedzielę 18 lipca Strażacy z naszego OSP w Izdebkach, będą kwestować na ten cel po każdej Mszy Świętej. Już dzisiaj w imieniu Rodziców dziecka dziękujemy za dotychczasową pomoc i zaangażowanie – Bóg zapłać!

5. Parafia w Przysietnicy zaprasza na rekolekcje wakacyjne pt. „ Jezusowe odradzanie ludzi w Bogu rozwiązaniem współczesnych kryzysów ludzkości”. Rekolekcje odbędą się w Rzeszowie, w Domu Diecezjalnym „Tabor”, w dniach od 23 – 28 lipca br. Osoby zainteresowane proszone są o kontakt z parafią w Przysietnicy. Więcej informacji znajduje się na stronie internetowej parafii Przysietnica www. parafiaprzysietnica.pl

plakat_2021