1. Składka z dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na Wyższe Seminarium Duchowne w Przemyślu. Prosimy o modlitwę w intencji Wspólnoty Seminaryjnej i o nowe powołania.

2. W środę zapraszamy na adoracje Najświętszego Sakramentu, która rozpocznie się o godz. 17.00 i zakończy nowenną do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

3. Z racji na bardzo niską frekwencję, informujemy, że od najbliższej soboty tj. od 10 lipca Msza św. o godz. 18.00 przestaje być Mszą św. niedzielną.

4. O poprowadzenie różańca przed Mszą św. o godz. 11.00 prosimy różę Zwiastowania Pańskiego.

5. Informujemy, że Ksiądz Arcybiskup Adam Szal mianował ks. Grzegorza proboszczem parafii Ropienka, a na Jego miejsce przychodzi ks. Bartosz Gręda.

6. Dziękujemy wszystkim parafianom za troskę i pomoc materialną okazywaną parafii – Bóg zapłać! Dziękujemy za posprzątanie kościoła i złożoną ofiarę. O posprzątanie kościoła prosimy rodziny od nr 121 do 140.