1. Dzisiaj w naszej parafii przeżywamy niedzielę misyjną. Bardzo serdecznie dziękujemy Siostrom Misjonarkom za przybliżenie tematyki misyjnej i swojej posługi na misjach. W ich imieniu zwracamy się z prośbą o pomoc duchową i materialną dla misji. Jeżeli ktoś będzie miał życzenie, to po Mszy św. będzie można złożyć do puszek lub koszyka obok prasy ofiarę na pomoc misjonarkom i misjonarzom.

2. We wtorek Uroczystość Św. Piotra i Pawła, w naszej parafii jest to dzień odpustu parafialnego na który zapraszamy wszystkich parafian. Msze św. będą o 800, 1100 i 1800 z nabożeństwem czerwcowym. Po sumie wokół kościoła procesja z Najświętszym Sakrament. Bardzo prosimy o pomoc w jej zorganizowaniu naszą Ochotniczą Straż Pożarną. Prosimy dzieci do dzwonienia i sypania kwiatków, a młodzież i dorosłych do niesienie figur.

3. W środę zakończenie nabożeństw czerwcowych. Zapraszamy na adoracje Najświętszego Sakramentu, która rozpocznie się o godz. 17.00 i nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

4. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca.

5. W czwartek po Mszy św. wystawienie Najświętszego Sakramentu.

6. W piątek spowiedź od godz. 17.15. W godzinach porannych odwiedzimy chorych. Po Mszy  św. nabożeństwo pierwszopiątkowe.

7. Wójt Gminy Nozdrzec informuje mieszkańców Izdebek, że w dniach 1 i 2 lipiec w godz. Od 12.00 do 19.00 będzie możliwość przywiezienie odpadów wielkogabarytowych na plac Firmy „Kółko”. Więcej szczegółów na tablicy ogłoszeń.

8. W sobotę – 3 lipca – zapraszamy na Nabożeństwo Fatimskie, które rozpocznie się o godz. 18.00 Mszą św. Po zakończonej Eucharystii będzie różaniec fatimski i po błogosławieństwie Najświętszym Sakramentem procesja z figurą Matki Bożej Fatimskiej do groty w trakcie której będzie śpiewana litania do Matki Bożej. Prosimy o zabranie ze sobą na procesję świec lub zniczy, które zostawimy przy grocie. Zapraszamy do licznego udziału.

9. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 11.00 zmiana tajemnic różańcowych, a o poprowadzenie różańca przed Mszą św. prosimy różę Matki Bożej Gromnicznej.

10. Na koniec dziękujemy wszystkim parafianom za pomoc materialną okazywaną parafii – Bóg zapłać! Dziękujemy za posprzątanie kościoła i obejścia wokół niego. O posprzątanie kościoła prosimy rodziny od nr 101 do 120.