1. W związku z oktawą Bożego Ciała w środę nie będzie adoracji  Najświętszego Sakramentu. Po Mszy św. procesja i litania do Najświętszego Serca Pana Jezusa.

2. W czwartek zakończenie Oktawy Bożego Ciała. Po zakończonej procesji poświęcenie wianków, ziół i kwiatów oraz błogosławieństwo dzieci.

3. W piątek przypada Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. O godz. 9.00 Msza św. na zakończenie roku szkolnego. W tym dniu nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

4. Dziękujemy wszystkim parafianom, Radzie Duszpasterskiej, Akcji Katolickiej, Chórowi Parafialnemu, dzieciom i służbie liturgicznej za zaangażowanie w przygotowanie Mszy św. i procesji eucharystycznej w Uroczystość Bożego Ciała – serdeczne Bóg zapłać! Szczególne słowa podziękowania kierujemy do naszych Strażaków za pomoc w przeprowadzeniu procesji.

5. Dziękujemy za posprzątanie kościoła i złożoną ofiarę. O posprzątanie kościoła prosimy rodziny z numerów 481 -500.