1. Przypominamy, że dzisiaj w naszej parafii przeprowadzana jest zbiórka ofiar na pogorzelców z Dydni. Za wszystkie złożone ofiary w ich imieniu składamy – Bóg zapłać! Za tydzień zbiórka ofiar do puszek na sanktuarium św. Jana Pawła II w Kamerunie.

2. We wtorek i środę na Msze św. zapraszamy młodzież przygotowującą się do bierzmowania i rodziców. Po Mszy św. próba przed bierzmowaniem.

3. W środę adoracja Najświętszego Sakramentu i nowenna do Matki Bożej Nieustającej pomocy o godz. 17.00.

4. W piątek od godz. 16.30 spowiedź przed bierzmowaniem.

5. W niedzielę ks. bp. Stanisława Jamrozek na Mszy św. o godz. 16.00 udzieli naszej młodzieży sakramentu bierzmowania.

6. Dziękujemy wszystkim parafianom za pomoc materialną parafii składaną na tacę i wpłacaną na konto parafialne – Bóg zapłać! Dziękujemy za posprzątanie kościoła i złożoną ofiarę. O posprzątanie kościoła i uporządkowanie obejścia prosimy rodziców kandydatów do bierzmowania.