1. W związku z oktawą Bożego Ciała w tym tygodniu nie będzie w środę adoracji  Najświętszego Sakramentu. Po Mszy św. procesja i litania do Najświętszego Serca Pana Jezusa. Po zakończonym nabożeństwie zapraszamy na spotkanie Parafialny Oddział Akcji Katolickiej.

2. W czwartek będzie zakończenie Oktawy Bożego Ciała. Po Mszy św. wieczornej procesja z Najświętszym Sakramentem i litania do Najświętszego Serca Pana Jezusa. Po zakończonej procesji poświęcenie wianków, ziół i kwiatów oraz błogosławieństwo dzieci.

3. W piątek przypada Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. W tym dniu nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych. Po Mszy św. na spotkanie zapraszam kandydatów na ministrantów z klasy III i IV szkoły podstawowej.

4. Dziękujemy wszystkim parafianom, Różą Żywego Różańca, Akcji Katolickiej, Chórowi Parafialnemu, dzieciom i służbie liturgicznej za zaangażowanie w przygotowanie Mszy św. i procesji eucharystycznej w uroczystość Bożego Ciała – serdeczne Bóg zapłać! Szczególne słowa podziękowania kierujemy do naszych Strażaków za pomoc w przeprowadzeniu procesji oraz za prace wykonane w piątek przy przeglądzie i naprawie rynien kościoła. Podziękowania kierujemy do rodziców dzieci pierwszo rocznicowych za posprzątanie kościoła. O posprzątanie kościoła w sobotę prosimy mieszkańców z rejony od 61 – 80.

5. I na koniec prośba o pomoc. W dniu 21 maja w Dydni spłoną dom. 5 osób pozostało bez dachu nad głową, w tym obłożnie chora kobieta. W ich imieniu Ks. Proboszcz z Dydni zwraca się z prośbą o przeprowadzenie zbiórki przed kościołami w okolicznych miejscowościach. W związku z tym w przyszłą niedzielę – 13 czerwca – młodzież z naszej Szkoły Podstawowej im. Św. Królowej Jadwigi przed Mszami św. i po nich będzie kwestować na ten cel. Uzyskane środki zostaną wpłacone na specjalne konto „Caritas” Archidiecezji Przemyskiej, która przekaże je poszkodowanym.