1. Dziś rozpoczyna się Tydzień Trzeźwości. Zachęcamy do abstynencji i do modlitwy o trzeźwość, za uzależnionych  oraz ich rodziny.

2. W związku z apelem Przewodniczącego Episkopatu Polski dzisiaj po każdej Mszy św. i w Środę Popielcową przed kościołem będzie zbiórka ofiar na Ukrainę.

3. Informujemy, że od jutra Msze św. w dni powszednie będą o godz. 7.00 i 18.00, a w niedziele i święta nakazane o 8.00, 11.00 i 16.00. Na Rudawcu Msza św. w dzień powszedni będzie o godz. 17.00, a w niedziele o 9.30.

4. Również od jutra kancelaria parafialna będzie czynna w poniedziałek, środę i piątek od godz. 16.30 do 17.30, a w sobotę od godz. 8.00 do 9.00.

5. W tym tygodniu przypada Środa Popielcowe. Przypominamy, że w Popielec obowiązuje post ścisły. Msze św. z obrzędem posypania głów popiołem będą o godz. 7.oo i 18.00. Składka ze Środy Popielcowej będzie jałmużną  wielkopostną na pomoc dla Fundacji „Wzrastanie”. Również w środę zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu. Początek adoracji o godz. 17.00. W trakcie trwania adoracji zapraszamy do korzystania ze spowiedzi.

6. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca.

7. W czwartek po Mszy św. nabożeństwo powołaniowe.

8. W piątek w godzinach porannych odwiedzimy chorych. Spowiedź od godz. 16.45 do Drogi Krzyżowej. Bardzo prosimy o nieodkładanie spowiedzi na ostatnią chwilę.

9. W piątek nabożeństwo Drogi Krzyżowej o godz. 17.30, a po nim Msza św.

10. W sobotę po Mszy św. nabożeństwo do Matki Bożej.

11. W niedzielę nabożeństwo Gorzkich Żali z kazaniem pasyjnym o godz. 16.00, a po nim Msza św.

12. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 11.00 zmiana tajemnic różańcowych, a o poprowadzenie różańca prosimy różę Matki Bożej Królowej Polski.

13. Również w przyszłą niedzielę na Msze św. o godz. 11.00 zapraszamy rodziców i dzieci pierwszokomunijne, którym zostaną wręczone modlitewniki.

14. Bóg zapłać za ofiary złożone na ogrzewanie kościoła w wysokości 3690 zł. Dziękujemy za posprzątanie kościoła i złożoną ofiarę. O posprzątanie kościoła prosimy parafian z nr 181 – 200.

15. Na stoliki na prasę została wystawiona skrzynka na ofiary na remont balasek, drzwi i stalli. Całkowity koszt remontu to około 200 tyś. zł. Swoją pomoc obiecał Pan Starosta Brzozowski i Pan Wójt Gminy Nozdrzec. Prosimy Parafian o wsparcie tej inicjatywy. Za złożone ofiary już dzisiaj dziękujemy.