1. Dziś rozpoczyna się Tydzień trzeźwości. Zachęcamy do abstynencji i do modlitwy o trzeźwość, za uzależnionych  oraz ich rodziny.

2. W tym tygodniu przypada Środa Popielcowe. Przypominamy, że w Popielec obowiązuje post ścisły. Msze św. z obrzędem posypania głów popiołem będą o godz. 7.oo i 17.00. Również w środę zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu. Początek adoracji o godz. 16.00. W trakcie trwania adoracji zapraszamy do korzystania ze spowiedzi.

3. W piątek nabożeństwo Drogi Krzyżowej o godz. 17.00, a po nim Msza św.

4. W niedzielę nabożeństwo Gorzkich Żali z kazaniem pasyjnym o godz. 15.00, a po nim Msza św.

5. W przyszłą niedzielę o poprowadzenie różańca prosimy różę Matki Bożej Bolesnej.

6. Również w przyszłą niedzielę na Msze św. o godz. 11.00 zapraszamy rodziców i dzieci pierwszokomunijne, którym zostaną wręczone modlitewniki.

7. Od najbliższej soboty, w naszej parafii rozpoczyna siedmiotygodniową praktykę duszpasterską diakon Wojciech Szular.

8. Dziękujemy za posprzątanie kościoła i złożoną ofiarę. O posprzątanie kościoła prosimy parafian z nr 461 – 480. Dziękujemy Panom, którzy troszczą się o  odśnieżanie parkingów i kościoła – Bóg zapłać!