1. W przyszłą niedzielę składka kopertowa z przeznaczeniem na potrzeby naszej świątyni.

2. W tym tygodniu w liturgii Kościoła we wtorek wspominamy św. Walentego i obchodzimy święto śś. Cyryla i Metodego, patronów Europy.

3. Msze święte w ciągu tygodnia o godz.  700 i 1700. W Rudawcu Msza święta we wtorek o godz. 1600.

4. W środę adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 1600, następnie nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

5. W przyszłą niedzielę (19.02.) na 15 minut przed każdą Mszą świętą zapraszamy na katechezę liturgiczną wprowadzającą w przeżycie okresu Wielkiego Postu. Przypominamy także o inicjatywie modlitewnej za kapłanów w Środę Popielcową. Listy dostępne są z tyłu kościoła na stoliku.

6. Bóg zapłać za posprzątanie świątyni w minionym tygodniu, za złożoną ofiarę. O podjęcie nowego dyżuru sprzątającego prosimy rodziny od nr 521 do 540.

7. W ubiegłym tygodniu z naszej parafii odeszła śp. Agata Bieńko. W jej intencji: Wieczne odpoczywanie…

8. Niech nasze dobre czyny będą zachęcały innych ludzi do wiary w Pana Boga. Na nowy tydzień życia i obowiązków przyjmijmy Boże błogosławieństwo.